Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Pomoc oko Praga :)

Za dva tjedna idem u Prag, zanimaju me vase preporuke gdje dobro pojesti i popiti, a da je blizu centra? Naravno da su u samom centru cijene prenapuhane, no evo trazim nekakve tradicionalne pivnice/pubove :) isto tako gdje naci najveci izbor becherovki? Navodno ima jedan ducan gdje ih ima u svim kolicinama [:smijesi]
2015 02 01
Ja idem na ekskurziju, ekipa iz razreda je uzvljena jer su culi da je piva 2 kn [:hihot]
2015 02 01
Uff ja citam po forumu da cijene variraju, od jako skupih do sasvim jeftinih.. Je li netko bio u muzeju seksa ili u muzeju alkemije?
2015 02 01
ja sam bila za Novu godinu i sve što mogu reći je da je grad divan, ali da je jeftin, to su priče za malu djecu...ok, bilo je prehladno za neka veća razgledavanja, ali ono di smo mi ulazili, cijene su bile kao kod nas ili više...nešto jeftinije nego ovdje nisam našla..ali bit će ti lijepo, divno je tamo [:zaljubljen]
2015 02 01
A pivnice? [:smijesi]
2015 02 01
ja sam bila 2 puta u Pragu, krasan grad [:zaljubljen] muzej seksa je bzvz, ne isplati se otici, ona tura o alkemicarima je ok sto se pivnica tice, mislim da neces pogrijesiti u koju god da odes, al buduci da si iz Rvacke, obavezno odi kod fleka, rekla bih da je to neka opca kultura (a to kaze jedna dinamovka [:hihot] [:hihot] )
2015 02 01
Dogovoreno [:hihot] gdje je ta kod fleka?
2015 02 01