Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Debljanje !!!

Molim vas svatko tko ima nekakav savjet za brzo debljanje neka piše, izgubila sam na kilaži i moram hitno vratit bar 5 kg [:place]
2015 02 01
evo ja iz dana u dan sve šira,a ljeti inače radim sezonu kao konj,ocjedim se ka krpa i tako stalno uhh. Uglavnom grickam i gledam tv,nekrećem se puno,papam dosta slatko.. Nekad sam ii ja uvijek htjela biti deblja jer sam bila uvijek čačkalica,a sad sam si draža mršavija,jer sam pokretljivija...puno papati slatko,masno,vjerovatno si mlada pa ti je i metabolizam brži..
2015 02 01
Plibex tablete koje sadrže skupinu vitamina B užasno otvaraju apetit, možda bi ti to moglo pomoći. [:zaljubljen]
2015 02 01
Uzmi B kompleks u apoteci i on ce ti potaknuti apetit i vratit kilazu [:smijesi]
2015 02 01
Uhhh,kad cu ja napisati kako se udebljatiiii..:)
2015 02 01
Hvala :) a B kompleks jel to u tableticama ili? I moze li se bez doktora uzeti?
2015 02 01
ja pijem b kompleks i uopce mi ne otvara apetit, a isto sam cula da on potice , al u mom slucaju nimalo [:smije]
2015 02 01
I ja bi da to mogu reć [:tuzan]
2015 02 01
Nedotatak b vitamina dovodi do gubitka apetita (i drugih jako loših posljedica). To ne znači da uzimanje dovoljnih količina b vitamina otvara apetit. Vitamini jednostavno ne rade na taj način (niti bi imalo smisla da rade). Što setiče debljanja... gle, svi mi imamo određenu točku na kojoj tijelo voli biti i rijetko će se to promijeniti, osim ako ne napraviš nešto drastično. Ako nemaš poremećaj u prehrani (ili poremećeno hranjenje), pomiri se s time, bit će ti lakše. A ako ti netko se*e, e pa po*eri i ti njih. Uključuje i drage nam naše liječnike.
2015 02 01
B kompleks ti je u tableticama da i ne treba ti recept za njega. [:zaljubljen]
2015 02 01
Ja sam bila zadovoljna skroz svojom kilazom, i ljetos sam smrsala drasticno, tj. 5 kg ali to se puno vidi na meni. Smršala sam od izležavanja doslovno :/ samo odmarala i slabo jela.. Sad kao da sam izgubila apetit, ne mogu puno pojest, prije bih mogla cijelu kuću..Da mi je 5 kg gore, preporodila bih se hah
2015 02 01
i ja bi nesto za debljanje :D al b kompleks ne pomaze, barem meni ne :/
2015 02 01
odi do lidla
2015 02 01
A ja ne mogu skinuti tri kile viška nikako, jašem ovaj orbitrek ubila se više i ništa [:kesi]
2015 02 01
Ja sam se udebljala kad sam svaki dan počela jesti zobene pahuljice u jogurtu, svaki dan. Preporučio mi prijatelj koji ide u teretanu, veli da su zobene dobre za mišićnu masu. A meni je bilo dobro da išta dobijem, pa makar i mišića... kako sam "nježnije" građe, ne tako izražene muskulature, dobila sam na kilaži, ali nisam pretjerano u mišićima, da sam izgledala kao bilderica... [:smije] Nego onako, lijepo.
2015 02 01
1 2