Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

Povrat poreza

Zna li netko da li imam pravo na povrat poreza i ako da, po kojoj osnovici? [:hihot] Radila sam prošle godine od početka godine - do 10.08., i bila prijavljena na oko 2800 kn neto plus prijevoz 360 kn (3700 kn bruto bilo). Znam da sam se malo kasno sjetila,ali cijelo vrijeme mišljah kako nemam nikakvo pravo na povrat ali mi mamica najdraža onda reče da možda ipak imam..ali mi smo tuke po tom pitanju.... [:vrti] zna li netko po kojem osnovu???? [:sokiran] Dobila sam IP obrazac iz bivše firme u kojem piše da sam ukupno uplatila 920 kn poreza + prireza. [:place] Što dakle upisati u poreznu prijavu? [:tuzan]
2015 02 27
pošalji mi prvu stavku ukupno kolika je bruto plaća, koliko je doprinosa i koliko je uplać. poreza+prireza i naravno mail mi pošalji evo ja ću ti sad napraviti ok i vratim ti nazad
2015 02 27
Naravno da imaš pravo na povrat. Vjerovatno ćeš imat cijeli uplaćeni porez i prirez(920 kn) za povrat. Samo požuri do 05.03. mislim da je krajnji rok.
2015 02 27
Slikajte mi IP obrazac i pošaljite u poruci. Izračunat ću Vam i poslat sve samo trebate ispirnati!
2015 02 27
imaš povrat jer nisi radila cilu god sav uplaćeni prirez i porez češ dobiti nazad,ja sam za 6 mjeseci i plaće od 3000 dobila 360kn
2015 02 27
ROK JE DO 02.03.!!!!!
2015 02 27
Imaju li studenti pravo na povrat?
2015 02 27
Imaš pravo jer ti osobni odbitak ide na cijelu godinu.Popuniš opće podatke i onaj dio koji se odnosi na podatke iz IP kartice,a ostalo oni popunjavaju.Priložiš kopiju osobne,kopiju kartice tekućeg i IP.
2015 02 27
moze ko meni izracunati za moju majku? ako nije problem..
2015 02 27
Ne znam dal je tko pomogao MalojKokiTini, ali meni ste u svakom slučaju pomogle već time što ste mi potvrdile (a to me u biti najviše i mučilo [:hihot] ) da zaista IMAM pravo na povrat poreza... [:znoji] Malo jest gnjavaža ispuniti taj obrazac, ali uspjela sam i sama (hvala vam, JasnaV i Inge0208, na ponudi, stvarno ste nesebične bile [:zaljubljen] ), i eno je predano. Drž'te fige da uskoro sjedne tih 900 kunića za koje se umalo nisam ni prijavila [:znoji] [:ljut] . Wo-hoo!! [:hihot] [:poljubac]
2015 03 03
Ja sam Tini rekla što sam znala iz iskustva.
2015 03 03