Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

menstruacija

što radite za vrijeme menstruacije? kako spriječavate bolove? Imaju li kakve tablete da manje krvarimo, osim kontracepcijskih? molim pomoć jer mučim muke dok ju imam. [:place] koje tablete koristite? molim slike i cijenu, hvala [:smijesi]
2015 02 27
Protiv bolova. Ketonal 50mg nikud bez njih .. i 8-9 sati ne boli nista. A krvarenje jbg tampon i ulozak i put pod noge ..
2015 02 27
[slika:1057f5a9-9677-42f1-ba10-d129924493e1] Na recept kod doktora,pocne djelovati za par min! Zaakon tablete [:smijesi]
2015 02 27
feminax- prodala sam dusu za njih
2015 02 27
Lekadol [:kesi]
2015 02 27
brufen 600 (prašak)...sve ostalo li la
2015 02 27
Ketonal u sebi ima sastojak koji može uzrokovati neplodnost, ketoprofen se zove. Ja sam ga isto dugo koristila ali sam prestala i ssd popijem jači neofen,čaj od mente i zamotam se u deku i meni pomogne;) iako moram naglasiti da isto imam bolne menstruacije.
2015 02 27
negdje sam pročitala kako je protiv jako bolnih I obilnih mengi dobro piti brufen600 3 puta na dan,,ja kako kad uglavnom pijem samo kad moram raditi,a boli jakoo,ako me boli a fraj sam onda čaj,deka,krevet I jrpice... [:smije]
2015 02 27
Naglesin Relief ili brufen :) meni to pomaže
2015 02 27
odi kod ginekologa.
2015 02 27
tako ti je i mojoj priji, ali gin. je reka da to nije problem nekim ženama se jednostavno ustali tek nakon što rode. isto joj je rekao da može pit tablete kontracepcijske ako hoće ali da joj nije potrebno trovati organizam nepotrebno, ako već nema redovne odnose, pa kao da dvi muhe jednim udarcem. tako da ako ti gin. već nije vidila neki problem u vezi toga onda je vjerojatno isti slučaj. bitno da si zdrava da nije u pitanju nešto doli drugo
2015 02 27
pomažem si sa puuuuuuuuuuuunooooo čokolade [:zaljubljen] nekad i sa čipsom :D od tableta brufen, no ne pomaže mi previše :-/ prvih 2 dana sam u komi. *da pokucam u drvo* bolove koje sam trpila sa 11god su niš naspram sad (sa 19god)
2015 02 27
Definitivno block max lady [:kesi] Meni je prvi dan doslovno ka da neko sa sjekirom doli kopa,a ove su jedine koje mi dosad pomažu [:jezik]
2015 02 28
Prije menge, kad ste 'napuhane', 'teške' i slično, koristite Femisan A, mene spasilo, jer mi se nekad PMS rastegne ko žvaka, budem hormonski vrtuljak danima prije. Uglavnom ova mala mješavina biljne tinkture ublaži te fizičke simptome, a sad plakanje, smijanje i te gluposti riješi moj dragi [:hihot] A što se tiče baš same menge - Neofen Forte i to je to. Inače ovaj spomenuti Femisan A u koačnici malo ublaži i samu mengu. Uz to, još jedna stvar - preporuča se nekoiko dana prije menge ne jesti meso - e sad, s obzirom da sam vegetarijanka već preko 10 godina, ne bih znala, ali sjećam se da su mi prije bile puuuno bolnije...
2015 02 28