Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

VIP članstvo: Koliko je statistika na Krpicama točna?

Dakle, uzela sam si ovo VIP članstvo čisto iz neke znatiželje, da se malo poigram s dućanom :) I pratim već par dana statistiku... Na dan 27.2. mi je pisalo da sam 26.2. imala 26 posjeta... Sada, nakon ponoći, mi pak pise da sam 26.2. ipak imala 33 posjeta... A za 27.2. pise 27 posjeta.... Dakle, kao da prvo samo prekopira dan u mjesecu (26.-og sam imala 26 posjeta, 27.-og 27 posjeta) i onda kasnije bezveze postavi neki random broj posjeta. Neš' ti 5 kuna za VIP članstvo [:smije] i možda cjepidlacim sada ali malo mi je čudna ova statistika [:hihot] Ne znam jesam li dobro objasnila što me muci u vezi statistike...nadam se da jesam :D Kakva su vasa iskustva?
2015 02 28
Ovo sam danas negdje pročitala " Postoje tri vrste laži : besmislena, laž i statistika" [:smije]
2015 02 28
eeto na...dobro da znam sad hahahah
2015 02 28
Isto i sa brojacem klikova na iteme. U 7 dana kliknut 12 puta, u 30 dana 8 puta ;)) I tak ;)
2015 02 28
baš sam i ja razmišljala kupiti,baš iz znatizelje,ali očito nema svrhe ta statistika? Pretpostavljam da vam ni u prodaji-zamjeni nije baš pomoglo?
2015 02 28
A ja sam maloprije vidjela da je jedan moj artikl stavljen u omiljene, a nema nijednog pogleda! [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 02 28
ja uzela da vidim sta je to, bilo je zanimljivo sad vise nije [:hihot] necu produziti, eto jedino mi je fora sto u naziv trgovine mogu stavit slicicu.....al ok mi je to vidjeti kod korisnica koje imaju jako puno stvari pa je fino ogranizirano, jer ako trazim hlace, obicno odustanem od pregledavanja profila koji ima ono 10 stranica i vise.....
2015 02 28
Naca [:hihot] to je tako tocno citala sam i knjigu o tome, danasnjoj statistici zasnovanoj na zvonolikoj krivulji koja je pogresna kao pretpostavka
2015 02 28
nekom logikom.....ako ne rade brojači pogleda na stranici kako im radi statistika?
2015 02 28
mozda je i fora u tome da kupis clanstvo pa da ona vidis poglede [:hihot]
2015 02 28