Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Importanne centar

Čula sam već od par ljudi da u Importanne centru ima dobra ponuda kožnih jakni [:smijesi] Jel to istina, da li je netko od vas možda kupio tamo kožnu jaknu? Ili bar ako znate o kojem se dućanu radi, jer tamo ima brdo dućana, pa da ne moram sve pregledavati [:hihot] Hvala [:poljubac]
2015 03 01
Ajme i ja bih kožnu jaknu? Šta je dobra ponuda za kožnu jaknu? Kolika bi to cijena bila?
2015 03 01
Hihh ma mislila sam dobra ponuda na način da ima dobar izbor [:hihot] Za cijene nažalost ne znam kakve su, al nadam se da je sniženje
2015 03 01
Ima super izbor i u trgovinama koje prodaju striktno kožne jakne i krzno..Baš sam nedavno svratila, ali cijene su cca od 1800 pa naviše, ako je što na akciji onda je oštećeno, tipa stajalo u izlogu i požutilo pa je sada 1200?? Meni je to osobno nelogično, ako je žuta mrljetina ne vrijedi ništa, tko će to nosit, ili rupa posred prsa i sl..??
2015 03 01
Ma joj da, to je preskupo, a pogotovo te oštećene stvari, ništa to ne vrijedi [:sokiran] Vidjela sam u Mangu jakne oko 900 kn koštaju, a prava je koža, samo mi se ni jedna ne sviđa [:tuzan] Možda se tebi koja svidi, probaj pogledati [:smijesi]
2015 03 02