Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Fauna /

POKLANJAM BEBE ZLATNOG RETRIVERA

Poklanjamo cistokrvne bebe zlatnog retrivera u dobre ruke ljubitelja zivotinja. 3 decka i 3 cure , 1 cura je rezervirana. Stenci ce se moci preuzeti od 1.5.2015. u Slavonskom Brodu :D Naravno moci ce se prije i pogledati :D :D :D Poklanjaju se ISKLJUCIVO kao kucni ljubimci,lanac ne dolazi u obzir. Vise informacija na 095 389 8892 ili u inbox [:zaljubljen] za slike se takodjer javite u inbox ili na br. moba [:smije] [:kesi] [:poljubac]
2015 03 02
Eh da, okoceni su jucer :))) tj. 1.3.2015 [:sramezljiv] [:poljubac] [:zaljubljen]
2015 03 02
Eh, da ih imam gdje držati došao bih po svih 6 [:smije] To su najljepši psići na svijetu :) Jel se smiju doći samo pogledati? [:jezik]
2015 03 02
:D ooo vjerujem ti,da ih imam di drzati,ostavila bi ih sebi i da ih ima duplo [:kesi] naravno da mogu,mozda se desi ljubav na prvi pogled,samo bi oni trebali onda isto progledati prvo [:smije] [:zaljubljen]
2015 03 02
Ako budeš imala još kojeg muškog za jedno 2-3 godine kad ne budem u stanu, dolazim po njega [:smije]
2015 03 02
Jao da zivim na otoku ja bih ih uzela al sam u stanu pa mi nije zgodno a i radin cilie dane
2015 03 02
Imam Campija 7,5godina star divota muška , a razmišljamo o još kojem mjesta imamo i da isto nikad nije bio na lancu no ima ogromno dvorište no i bilo koja druga pasmina ne bi bio na lancu šta će mu jedino povodac za šetnju ima ogrlicu za šminku [:sramezljiv]
2015 03 02
Da imam gdje uzela bih jučer..prekrasno
2015 03 02
Uffff jos bolje ogradjeno dvoriste :)))) ma nemam ih srca prodati,nikad mi to nebi palo na pamet pored brda onih na ulici :( al stvarnooo su prekrasni, (ne zato sto su moji) :))) [:zaljubljen]
2015 03 02
Ja sam nedavno udomila mješanca,divan je [:zaljubljen]
2015 03 02
ja biiiii [:place] ali mi je muž alergičan na životinjsku dlaku [:tuzan]
2015 03 02
Sovuljagice, možda je vrijeme da razmisliš o promjeni muža [:hihot]
2015 03 02
ne želim ispadat ko neka baba, al naravno da će se ti štenci prije udomit neg obični mješanci kojima su dani odbrojani u šinterajima, nažalost....
2015 03 02
gitadevi [:hihot] [:hihot] mislim da se ovakav jednom rađa [:zaljubljen] ali ako ga se ikad budem htjela riještit, znam pouzdanu metodu [:smije] [:smije]
2015 03 02
Možeš ga staviti u dnevnu temu 'Zamjene' : mijenjam muža s alergijom za štene bez! [:hihot] Inače, ja imam jednog zlatnog retrivera (i jednog njufaundlendera i jednog avlijanera također) - divni su to psi, diiiiiiiivni [:zaljubljen] ! Ali nikada ne odrastu - moj će uskoro 5 godina, a sve je isto kao kad je bio beba, osim što , Bogu hvala, više ne piša na tepih
2015 03 02