Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Šminka /

Mišljenje o..

Stvarno sam u zadnje vrijeme iznenađena koliko kopija ima MAC-ovih, Chanel, EOS itd. proizvoda [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] Što vi mislite o tome? Bi li radije imale fake MAC-ov ruž za oko 100kuna ili essence/catrice, provjerene kvalitete, dobre pigmentacije, poznatog proizvođača za 30 (ako i je toliko)? Meni je to stvarno nekako nepojmljivo. Ne kažem da je fake loš, ali jednostavno imam gadne predrasude prema tim kopijama kozmetike koje ipak stavljamo si na svoju kožu. Ili je to više za slikanje pa na instagram [:vrti]. Baš me zanimaju vaša mišljenja o tome. Ili sam to samo ja haha
2015 03 04
Ne bih imala nijedno [:smije] Ako su kopije 100kn, može se skupiti još malo i kupiti original MAC. Essence i catrice ne kupujem jer su mi užasni.
2015 03 04
Nikad, ali nikad nebi stavila kopiju sminke na sebe. Ne kuzim poantu toga? Ionako nije kvaliteta originala. Radije bi onda koristila Catrice i slicno. U principu, bitno mi je da imam kvalitetan puder, maskaru, tuš, rumenilo. Ostalo kupujem i Essence i Catrice, ne mora biti skupo.
2015 03 04
Tocka - ma ima ih i manje ziher :D. Baš sam iznenađena s tim što su ti užas, ali svatko svoje. Naravno [:zaljubljen] Almond - jeelda?? Nema mi to smisla nikako [:znoji] [:smije] [:smije]
2015 03 04
E pa tako i ja, prije svake kupovine kozmetike, bar 5 recenzija pročitam, testere isprobam i tako hahah. Svakako da kvaliteta uvijek nije pokazana cijenom
2015 03 04
Naravno da nije uvijek, meni su recimo catrice lakovi za nokte odlični, nije im sve loše. Ali nikad na sebe ne bih stavila kopiju pudera, ruža ili maskare.
2015 03 04
Essence je supeeer
2015 03 04
pazim što stavljam od kozmetike na kožu ; i ne trebam tonu pudera i tonu šminke po danu ; pa onda i riskiram novce jednom u nekoliko mjeseci za kvalitetnu i provjerenu šminku ...nikakvi fake proizvodi ne dolaze u obzir niti internetske prodaje bar što se moje kože tiče ...
2015 03 04
Pa totalno da je essence super, da. Toliko super stvari znaju imati, također isto i Catrice. Full sam oke s tom drogerijskom kozmetikom [:smijesi] Naravno, jekranjcic. i svaki rok isteka pratim.
2015 03 04
a kako tu na krpicama otkrijete fejk parfeme? pa neke kopije su tako savršene napravljene da stvarno oni koji rade sa kozmetikom kuže razliku.... kako vi kužite sa slike - ja nekako mislim nikako ili jako teško
2015 03 04
Ja moram priznati da nisam ni bila svjesna koliko fejkova ima (i robe i kozmetike) dok nisam došla na ovu stranicu... Ne znam, ne bih htjela nikoga prozivati, ali ja sam užasno protiv toga. Puuuno radije bih koristila catrice ili essence (neke stvari i imam njihove) nego fejk Naked palete iz Kine ili pitaj boga gdje. Cure, pa to ide na vaše lice, uz vaše oči, kako vas nije strah to stavljati? I najjeftinija kozmetika iz drogerije je barem provjerena, testirana i sigurna, a u sjenilima iz Kine nemate pojma što je. [:tuzan] Osobno imam malo šminke (količinski), ali je kvalitetnija i zato traje, Naked 3 paletu (original) sam kupila prije oko godinu dana, to su jedina sjenila koja otad koristim (a šminkam se barem svaki drugi dan), i mislim da nisam ni trećinu potrošila... Kvalitetna su, pigmentirana, malo se troše...tako da mislim da se tu zbilja na dulje staze ponekad isplati uzeti nešto takvo. A ako si to ne bih mogla priuštiti, uzela bih nešto iz drogerije. Fejk - nikad, pa ni tad. [:smijesi]
2015 03 04
Katja - ako stvarno skupe parfeme kupuješ, ja ti preporučam da odeš na youtube i upišeš nešto tipa fake vs. org i ime parfema da vidiš razliku. Tako sam ja za One million lady gledala i imaš detaljića koji su zbilja uočljivi, a da pojma nemaš :S. QueenB - iskreno, i ja sam tu tek otkrila količinu toga, ali za robu još i oke. Ne kupujem ju fake, ali why not? Kozmetika nikako. Uznemirujuće mi je to kad znam da je proizvođač nepoznat i sastojci isto... ughhh [:ljut]
2015 03 04
ali pazite onda koliko dugo i koristite tu kozmetiku jer nikako koristiti nešto i dalje iako je ostalo puno ako je rok otišao na svemu piše koliko se od otvaranja može koristiti ja sam baš neki dan skužila koliko dugo već nešto imam, ni pola potrošeno a rok od otvaranja prošao [:tuzan] i to mi je najgore zato ni ne kupujem baš palete sjenila itd jer ne trošim puno i samo otiđe rok
2015 03 04
Katja - lako se otkrije da li je parfem lažnjak ili ne, samo trebaš znati na što se treba obratiti pozornost i ako dobiješ slike, vidi se. Ništa nije nemoguće. [:zaljubljen] Naravno da se može desiti da skužiš tek kad ga dobiješ, ali ako ga je prodavačica prodavala pod original, a ti dobila fejk, kriva je trebala bi vratiti novce.
2015 03 04
QueeenB I i ostale curke slažem se fake nikad previše novaca za "nekvalitetu" a čemu to meni nije bitno što piše na make-upu pa ne šetam ga po pisti držim u kozmetičkoj torbici i na stoliću puno mi je bitnije da mi odgovara cijenom i kvalitetom nego da piše ysl chanel itd a unutra kinez vrišti a moje lice !? maskara Loreal ili tome sl puder Manhattn i to onaj mat 39kn kameni također i super zadovoljna sjenila kako koje [:sramezljiv]
2015 03 04
1 2