Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Puder - savjeti

Pozdrav svima! Ovako, trenutno koristim BOURJOIS HEALTHY MIX tekući puder. Zanima me mišljenje cura koje su koristile: Manhattan tekuće pudere Maybelline affinitone mineral tekući puder Revlon colorstay tekući puder Imam mješovitu kožu, pomalo suhu sa prištićima na bradi i čelu i tu i tam negdje drugdje. Zanima me mišljenje cura koje su koristile više vrsta pudera. I htjela bi da puder bude nekomodogen. Hvala! :)
2015 03 04
Hej kakav ti je taj od Bourjoisa? Healty mix? Jel moze proc za masnu kozu?jel dobro prekriva? [:jezik] Hvala [:poljubac]
2015 03 04
može proć za masnu, tamo imaš mislim da ponudu za masnu i mješovitu od njih. Meni je super al navodno postoje bolji i jeftiniji :) dobro prekriva ali ja svakako koristim i korektor ako izbije baš nešto [:smije]
2015 03 04
i mene isto zanima, prethodno pitanje :D ja i moja masna koža [:smije]
2015 03 04
Meni healty mix nije pasao, komedogen je. Trenutno koristim colorstay za masnu kožu i zadovoljna sam [:smijesi] dobro prekriva i postojan je
2015 03 04
Maybelline Affinitone ti je za sve tipove koze, ja sam zadovoljna jer je dosta lagan i pase mi jer ne preferiram teske pudere.
2015 03 04
Da, to je i poanta jer mislim da je healty mix komodogen :/ a Revlon colorstay nije? Koja mu je cijena inače u drogerijama?
2015 03 04
Ja sam davno prije imala revlon colorstay za masnu/mjesovitu kozu, i bio mi je oke, dobar izbor nijansi, pogotovo za svijetlu kozu, prekrivanje je dobro, ali me je zivciralo sto ga dosta brzo treba razmazat po licu, jer se nekako brzo osusi i ne mogu ga vise razmazat, a i skup je. Trenutno koristim catrice all matt plus, ne matira, ali to rjesim puderom u kamenu, prekrivanje je neko slabo do srednje, i sviđa mi se kako izgleda na licu.
2015 03 04
Revlon ti je oko 104kn
2015 03 04
cijena colorstaya je 105 kn Meni ne stvara prištiće :)
2015 03 04
a da..i healty mix je oko 100 kn nez dal da nastavim s njim, dal da mjenjam, nemam pojma
2015 03 04
Meni je Healthy mix bio koma,izbili mi prištići [:tuzan] Maybelline Aff. mi isto nije odgovarao. Trenutno imam Catrice ALL Matt i ok mi je [:smijesi]
2015 03 04
healthy mix nije nikako za masnu kožu [:vrti] cure s masnom kožom se sjaje od njega kao lude i ako je matiran svejedno brzo probije sjaj, ja imam mješovitu kožu koja je zimi više suha i kada ga nanesem daje onako lijepi zdravi sjaj, ali mi se zna desit da mi se nos ili čelo zasjaje više nego što treba nakon dužeg vremena [:smije]
2015 03 05
Koliko taj Catrice all matt traje na licu? Nije komedogen?
2015 03 05
Nez. Koji je po vama najsavršeniji puder, a da nije komedogen, da prekriva (uz pomoć korektora) i da traje?
2015 03 05
1 2