Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Rođendan /

Prvi roćkassss <3

Dakle curke, molim sve prijedloge, ideje, iskustva, bilo šta! Mojoj bebačici je uskoro prvi roćkas, pa kako ste se vi proveselili, organizirali to, pokupovali sve, napravili/naručili tortu... može i neki prijedlog za restoran u Sesvetama ili okolici gdje je dobro raditi proslave, eto, raspišite mi se malo :)))))) puse svima, uzivajte :*
2015 03 05
....ja imam veliku terasu, pa nisam morala iznajmljivat prostor (koji kod nas dođe 500kn i dobiješ par balona i koju pizzu, nemozes pušit i nema piča) pa sam sama sve organizirala, balone pokačit okolo terase i na ograde i da vise, lijepo izbacila sve igračke vani, posložila uza zidove u jedan kantun lopte, u drugi barbike, pa kuhinja, autići, kockice, konjići i ostala čuda za jahanje i vozanje, bebe i plišance itd...da svako dijete pođe za onim što voli, u sredinu stolove i stolice....skuhala kavu u veliku teču i stavila kačicu i kikare da sami vade, tako da ne moram trčat kako netko dođe...na vanjski ulaz terase di su stepenice odlagala darove i postrojila tate i gajbu pive [:smije] nek čuvaju da dijeca ne odlete u hodalicama i autičima.....kupila grickalica i sokova, babe napravile po tortu, pladanj s pršutom i sirom...pita od sira ili pizza često bude po rođendanima, ja sam napravila slatke i slane vafle, dode me jeftinije i domace kekse raznih oblika i punjene trokutiče..pospem ih onim mrvicama i kuglicama svih boja....ono sto mi je falilo prvi put, je dobar miks muzike diječijih pjesmica, da bude malo življe....
2015 03 05
Redpeyarl svaka cast
2015 03 05
ako želiš nešto elegantno i bez muke oko priprema ..restoran Valis je ok u sesvetama,tamo ima i igralište za djecu ;)
2015 03 05
Mi smo iznajmili manji dom,za 35 ljudi,dvije torte,pečenka i čobanac,sokovi i piće. ukrasili dom balonima. Sve smo sami pravili,jednu tortu ja,jednu kuma,moj tata pečenku i čobanac,piće smo kupovali u bosni jer je jeftinije. Nismo imali svatove,niti smo krstenje slavili jer nam je gradnja kuce bio prioritet zato smo prvi roćkas fino proslavili :) [:smijesi] [:smijesi]
2015 03 05