Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Crno bijeli svijet - serija

Pozdrav dame! Jel tko gleda novu seriju na HRT-u? Ako da kakvi su vam utisci? Ako netko starije generacije gleda ( oni koji su proživjeli tu famoznu 1980-tu ), kako se vama sviđa? Moja tetka je ta generacija i kaže da joj se unatoč mnogim greškama sviđa jer nije dosadna. Meni je baš odlična i sviđa mi se glumačka postava.
2015 03 05
Kad je repriza, navečer ne stignem gledati?
2015 03 05
Meni je odlična, baš volim gledati, repriza je drugi dan u 15:35 :)
2015 03 05
Meni je simpa. Zaljubila se u Sobina [:hihot] [:sramezljiv]
2015 03 05
Valjda ću uspit sve pohvatat, gledam danas!
2015 03 05
Moram priznat da je Filip Riđički odlično odradio glavnu ulogu. Jako sam se iznenadila... Sve u svemu odlicna serija naspram turčina i ostalih sličnih gluposti.
2015 03 05
Super serija.. baš osvježenje :)
2015 03 05
Zanimljiva je,dobra glumačka ekipa. Ima nešto fulanja ugarderobi i nekim sitnicama.
2015 03 05
i meni se sviđa. jedino garderoba baš nije pogođena, vidjela sam dosta modernih traperica s izbljeđenim djelovima, a onda su se nosile levisice i slično...
2015 03 05
Isforsirano isticanje činjenica iz osamdesetih, loš odabir garderobe, neuvjerljiva gluma... Ali dobro, najbolja je među užasom koji se pušta na našim televizijama. [:hihot]
2015 03 05
U JNA vojska bila ćelava bez kojekakvi zurki što smo vidjeli u ovoj seriji a makar nije neka repriza jer muka mi je od stalno nekakvih repriza!
2015 03 05
Slažem se, napokon nešto dobro nakon duuuuugooooo vremenaaaaaaaa..... [:zaljubljen]
2015 03 05
Nažalost, ništa baš autentično iz tog doba osim glazbe; serija oslikava period 1970.-75. više nego 80.-te; dečki više nisu imali zulufe, nije bilo špic kragni na svoj odjeći, šljokičastih haljina s *punjenim* ramenima, isfenirane frizure nisu više bile in; sve u izgledu je bilo spontanije, lepršavije, otkačenije (djevojke su izgledale kao Una, imale su taj ležerni stil) - to je bilo sretno novovalno doba slobodnog duha i deff najboljeg rocka iz cijele ex yu. Ima zanimljivih dijaloga i zapleta, iskričavog humora; serija ima neku svoju priču, no urbana atmosfera i duh vremena nisu pogođeni osim ludih doživljaja u JNA vojarnama. Nedostaje preodlične BG glazbe: Idoli, Električni orgazam, Ekaterina Velika. ...+ Gjuro, Saloon, Lap, Kavkaz, KSET, vječna Palainovka faleee 5. 03. R.I.P. - Vlada Divljan [:tuzan], legenda Idola i ex yu novovalalnog rocka
2015 03 05