Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Molim savjet?

Pašu li bijeli nakit i bijela torbica na crvenu haljinu (mrvu tamniju i dosta intenzivne nijanse) i nude cipele?
2015 03 05
lp, ja evo osobno nebi bas odabrala bijelu kombinaciju, a sad to ovisi od tebe i tvog ukusa. i opet kako to sve izgleda u cijelini. [:smijesi]
2015 03 05
ja bi na tvom mjestu umjesto bijele boje odabala nude torbicu i zlatni nakit [:smijesi]
2015 03 05
meni baš ne paše i teško da bih odabrala crveno/bijelu kombinaciju prije bež/crveno [:smijesi]
2015 03 05
ili crno/crveno meni je to uvjek super. i jos uz neki crveni ruz [:poljubac]
2015 03 05
i ja sam više za bež/crveno - bijelo malo previše odudara ; ali to je samo moje mišljenje ...i zlatna kombinacija sa crvenim je super ...
2015 03 05
ne bih bijelo na crveno... slazem se s blueberrybell...ako su vec nude cipele, isla bih na nude torbicu i zlatni nakit [:smijesi]
2015 03 05
Meni je super crveno bijela kombinacija.....hmmm to zna super izgledat....ali vidim da se o ukusima ipak ne raspravlja hahaha
2015 03 05
I ja bi kombinirala nude cipele s nude torbicom i zlatni nakit. Mislim da crveno i zlatno je super kombinacija...puno bolja od crveno i bijelo .... ali to je sve stvar ukusa [:smijesi]
2015 03 05
isto bi se odlucila na neku krem, bez umjesto bijele [:zaljubljen]
2015 03 05
slažem se s većinom, bež - crveno je bolji odabir... pogotovo što još nije ljeto... kad bi se crveno/bijela kombinacija možda i mogla provući kao dnevni look s puno usklađenih i veselih detalja ... asocijacija na turiste iz Njemačke i ostalih lijepih zemalja [:smije]
2015 03 05
Bit će ljeto kad haljina stigne :D Ciljam na neki vintage look pa sam zato mislila bijelo.. zlatno mi je ipak malo previše upadljivo, ali hvala vam curke :)
2015 03 06
E da, i nakit će sigurno bit biseri, zato me to i muči.. možda ipak nađem neke koji nisu jako bijeli [:place]
2015 03 06