Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Putovanje u Gardaland

Je li tko bio u Gardalandu? Dojmovi? Koliko ste dugo cekali na pojedine atrakcije? Mi cemo imati oko 6 sati vremena pa me zanima je li to dovoljno [:smijesi]
2015 03 06
Saaavršeno nešto! Išla bih opet bez problema [:zaljubljen] Nama je ujutro bilo oblačno malo kad smo išli pa smo odmah bili na redu za atrakcije, ali kad je sunce izašlo i ljudi navalili, čekalo se jako dugo! Mislim da 6h nije dovoljno, osim ako se ide ciljano na atrakcije i ne bude prevelika gužva. Mi smo na 4D kino čekali oko sat i pol, nismo došli ni do pola reda i morali smo otići jer nam je išao bus za natrag. Ali Gardaland je savršen [:zaljubljen] Jedino im hrana ne valja, bar meni.
2015 03 06
Presavrseno, mi nismo stigli sve atrakcije obic a bili smo skoro cijeli dan [:hihot] Prosla sam posla atrakcija sa svojim tada curama iz srednje ,a ostale nismo isle jer il nas je bilo strah ili smo isle u kafic i jest pa nismo ni stigle.Ali razmisljam opet ici i probati sve sto onda nisam stigla. [:smijesi] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 03 06
Ja idem u 5. mjesecu, nadam se da nece biti prevelika guzva... Sto se tice hrane cula sam da ne valja, mislim da je najisplativije ponijeti sto vise hrane od kuce [:hihot] Ma meni je za prvi put najbitnije makar da glavne atrakcije obidem
2015 03 06
I je li istina da talijani odbijaju pricati na engleskom? [:sokiran]
2015 03 06
...mi bili 7 dana [:smijesi] [:smijesi] ....u nekom obiteljskom kampu na jezeru, predivno...Samo prvi dan napravili pogrešku i došli na otvaranje u 10h prijepodne ( gužve, čekanja, vrućina...)...ostale dane išli na večer, ljudi se totalno raziđu, upale se prekrasne svijetla, nije više vruće,,,ja bih uvijek išla kasno poslijepodne pa do zatvaranja...koja znaju biti baš spektakularna ( jednom je bio vatromet, bez nekog povoda...ili ga mi nismo znali [:sramezljiv] [:hihot] ) Uživajte!!
2015 03 06
Hrana preskupa i nije nešto ni u parku ni u okolici...uzmite od doma, svi nose ruksake, ostavljaju ih na sve strane i to nitko ne dira...i uzmite puno vode, sokova. I to ej tamo skupo , a stalno si žedan. Nemate baš kaj pričati sa Talijanima...sve je to uhodana priča bez puno spike [:smijesi]
2015 03 06
Ha sad jel odbijaju, po mom iskustvu- DA. Žena te gleda u oči i priča talijanski dok ti njoj fino na engleskom...Ja sam njoj na hrvatskom počela pričat kad mi je tlak dignula pa smo si mi tako malo porazgovarale svaka na svom jeziku [:smije] I da, kad smo mi bili( ne znam jel još uvijek tako) u aladdinovom svijetu se naplaćivao beštek 1€. I to ti kažu tek kad dođeš platit račun. Eto, ako planirate tamo da znate...
2015 03 06
A nista, sporazumijet cemo se makar rukama [:hihot] U svakom slucaju hvala na dojmovima [:smijesi]
2015 03 06
ja sam bila 2 puta, isla bi i 3. [:hihot] [:hihot] slabije od disneylanda (ocekivano), ali svejedno super! 1. put je bilo dosta cekanja (sredina 5.mj), ali sam uspjela sve obici, neke atrakcije i 2-3 puta 2. put sam na svemu cekala po par minuta, to sam isla sredinom/krajem 9.mj, skoro nikog nije bilo, vrijeme je bilo odlicno i mislim da bih iduci put opet isla tako negdje [:smijesi] najbolje ti je krenuti od kraja zabavnog parka, jer svi krecu od pocetka, onda si svuda medju prvima, pa dok oni dodju do sredine i skuzis da je guzva, skocis do pocetka i onda se vratis na sredinu [:hihot] a i super je sto vise-manje svi idu rucati u isto vrijeme pa su guzve i u tom razdoblju nesto manje [:smije] [:hihot] ugl, drzi se moje taktike i mozda uspijes sve obici [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:jezik] [:jezik] sto se jezika tice, ja sam se sporazumijevala na talijanskom, ali da, talijani, kao ni francuzi, ne znaju bas engleski...
2015 03 06
6 sati nije dvoljno, al nedaj se zeznit pa čekat u beskonačnim redovma za pojedne atrakcije, čim vidiš red . kreni na drugu, kasnije se vrati ..ja sam tako prvi put malo zafrknula, al drugi put sam bogami bez čekanja sve prošla, osim Atlantidu , to uvik čekaš :) i bet problema, svi pričaju na engleskom, mislim na zaposlenike :)
2015 03 06
U 6 sati, u sezoni, po danu, mislim da ce obići oko 5-6 atrakcija. I to ak leti ili trči. [:hihot] Imaju vremenske procjene čekanja u redovima za pojedine atrakcije na pločama pred ulazima. Al sa društvom brzo prođe i ne čini se tako dugo. [:smijesi]
2015 03 06
Meni super bilo,opet bi isla,bili smo dva dana,u jednom danu nemozes sve stignuti ali u svakom slucaju se isplati ma da je jedan sat :-)
2015 03 06
Bila jednom i isla bih opet svakako [:smije] meni cijeli dan nije bio dovoljan za obici sve, bio je sesti mjesec pa je bila velika guzva, sjecam se za atlantidu smo cekali skoro dva sata [:place] plus vrucina i sparina za poludit [:hihot] najbolje je ici u trecem mjesecu pred kraj mjeseca, pricali mi ljudi kako nije guzva i na sve su bili prvi ili drugi na redu plus nema vrucine [:smijesi] Savjet za vodene atrakcije, stvari poput mobitela, fotica i slicno ostaviti nekome da pricuva jer se sve smoci, ja sam bila mokra skroz nakon vodenih atrakcija [:smije]
2015 03 06
Ajmeeee Gardaland [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] Treba doći ujutro ako imaš samo jedan dan na raspolaganju pola dana nije dovoljno da bi sve obišla.Uživancija prava,i naravno bolje ići proljeće i ljeto kad nije prehladno radi svih sadržaja vani i tamo se treba igrati [:smije] Jezik nam nije stvarao probl.talijanski znamo [:jezik] a talijani vole svoj jezik i ponosni su patrioti tako da ih uopće nije briga za druge što misle. [:jezik] Definitivno uživancija koju svako malo treba ponoviti.
2015 03 06
1 2 Sljedeći