Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Što uraditi kad?

Uhvatiš susjedu (s kojom si ok - popijemo kavu tu i tamo, odnesemo si povrća domaćeg, likera itd u razmjenu kad je nešto aktualno, uvijek se lijepo pozdravimo,..mislim kuća do kuće smo) da izlazi iz tvoje vinarije (čitaj prostor koji je ¨slijepljen¨ uz tvoju kuću u kojem držiš domaće vino i maslinovo ulje) s punim vrčem vina? Neki dan sam otišla u dućan, zaboravila novčanik, i vratila se kući PRERANO (ona je valjda tek vidjela da sam otišla s autom negdje i nije se očito nadala da ću se tako brzo vratiti), idem u rikverc u svoje dvorište, a ona izlazi iz vinarije, sagne glavu dole i potrči u svoje dvorište preko zidića (koji je zajednički - na kojem znamo se nasloniti i popričati, draga je žena [:sramezljiv] ). Iskreno, blokirala sam, u nevjerici, i ostala sjediti u automobilu, te gledala na retrovizor, u ŠOKU.. Sad ju par dana nisam vidjela, ne izlazi iz kuće, čini mi se.. E sad će se mnogi pitati; pa to se zaključava..da, kuću većinom zaključamo, ali to većinom ne, u malom smo mjestu, nikad se ništa loše nije desilo, mislim, svi ostavljaju tako, i ključeve u automobilima..ja osobno ne, ali tu su ljudi opušteni.. Eto, MENE će sada biti sram nju sresti!!!!
2015 03 06
[:sramezljiv] [:sramezljiv] čekaj skužila je da si ju vidjela? eto, ne vjeruj nikome više.
2015 03 06
Nezgodno,da [:hihot] ..možda da joj lijepo kažeš kako si je vidjela i da u buduće ako će šta trebat nek slobodno pita,možda je to posrami ali i navede na pravi put [:zaljubljen]
2015 03 06
Da, naravno, potrčala je, vidjela me je, možda nije 100%sigurna da sam ju vidjela, ali ako znam gledati u retrovizor dok idem u rikverc, onda jesam [:vrti] Da, to mi i mama kaže, a ja ne mogu doći sebi [:vrti]
2015 03 06
Grozno [:vrti] ,možda joj i nije prvi puv [:boji]
2015 03 06
Kaži joj.....smireno i sve kaj misliš...... Da ste ne znam koliko dobre , nek je ona i dobra žena al sama i bez pitanja nema kaj dirati , uzimati i mlatiti po tvojoj kući..... [:vrti]
2015 03 06
Prgica, da, bilo bi super da sam se snašla odmah (ali blokirala sam) i pitala ju dal joj treba još!!??
2015 03 06
Ema, čisto sumnjam da je prvi put, bilo je promišljeno, kad ja odem s autom negdje, ona nastupila, tko zna koliko puta joj je prošlo [:boji] Mi napravimo veću količinu, jer toga ide, velika obitelj, cijelu godinu, a prošle godine nam je u 7.mjesecu nestalo vina, baš smo komentirali kako je nekako brzo otišlo, a tko zna [:boji] [:vrti] [:hihot]
2015 03 06
Bome winxica dobro kaže! mislim to je krađa,užas [:vrti]
2015 03 06
daj ne vjerujem!!!!! tko zna koliko to dugo radi...tebe ne treba biti ništa sramota, a ona ako zna ( a zna) da si ju vidjela ona bi se trebala ispričati...zaključavaj...i kuću...nazovi ju jedan dan na kavu, reci joj otvoreno, susjede ste..pa cekaj sto ce ona reći..:) užas...u današnje vrijeme moraš se paziti i susjeda :D
2015 03 06
Pa cure moje.....ja nit u kući kod svoje mame , sestre ili nekog toliko bliskog , nikaj ne diram i uzimam sama osim čašu vode......... Tak da mi je ovo totalno bez veze i preko toga ne bi smjela preći.....reci....pa nek si misli.... [:vrti] [:vrti]
2015 03 06
Winxica, da, i ja u nevjerici, ušla unutra, a iz inoxa još uvijeka kapaju par kapi, znači dobro sam vidjela, mislila sam da mi se priviđa [:frustriran] Izgled da ću trebati sjesti i pričati, jer kako da ju pogledam dalje.. Ah Vala, sad sve zaključavam, haha neki dan prijatelj s komina išao po vino i viče ¨šta je sad ovo, ne mogu uć¨ [:smije] [:hihot] a ja mu odgovaram, a jbg kad cijela ulica pije na moj račun [:hihot]
2015 03 06
pa sad znaš zašto je bila draga prema tebi [:hihot] [:hihot] dobro vino čuda čini [:smije]
2015 03 06
Vjerujem kako je nezgodno, ali otvoren razgovor rješava sve dileme, zato pozovi je na kavicu i pitaj jel joj nešto pobjeglo u tvoje dvorište, jer si je vidjela na izlazu iz tvojega dvorišta i vidjeti češ njezinu reakciju [:smijesi]
2015 03 06
Gabiiiii [:smije] [:smije] [:ljut] [:ljut]
2015 03 06
1 2 3 4