Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Cure moze savjet :)

Drage moje trebala bih jedan mali savjet od vas :)... Uglavnom, ja sam neki dan kupila od Solgara vitamin B u kapsulama i popila sam samo par tabletica, a ima ih za tri mjeseca u kutijici [:hihot] ... Dobila sam od sestre njenu bočicu koju nije popila pa mi je to previše tabletica pa sam vas htjela pitati za savjet sto da napravim? Da li mogu to staviti na krpice? Smije li se to uopće ovdje prodavati? [:sokiran]
2015 03 06
Nemam pojma.Mozda u nekrpicarskim stvarima.imas na forumu tu temu. [:smijesi]
2015 03 06
mislim da ne...nikakve tablete ili tome slično...ali ima posebna tema,za nekrpičarske stvari.
2015 03 06
IvanaH....gdje je nestao zgodni momak i silna ljubav [:hihot] [:hihot]
2015 03 06
Uhvatio se noge [:hihot]
2015 03 06
Hahahahaha [:kesi] .... Pa da se udebljam ko buhtlica u tih 6 mjeseci [:smije] ...
2015 03 06
Cure molim vas ako mi možete zaljepiti link od teme gdje svemogući naći nekrpicarske stvari jer je nisam uspila nać preko mobitela [:sokiran]
2015 03 06
stavi na njuškalo.. ja sam tamo prodala svoje vitamine
2015 03 06
Fashionlady, jel to za debljanje? :)
2015 03 06
Estera00, od B vitamina budeš tako jako gladna [:ljut] ...ja sam ih počela koristiti zbog kose...al bome odustala brzo,čim sam se previše sprijateljila sa frižiderom [:boji] [:hihot]
2015 03 06
To meni treba!! Ja sam smrsala užasno i sad se trebam udebljat 5 kg najmanje do ljeta :(( jel se treba konzultirati s liječnikom posto se uzima kao tableta? Ja inače ne pijem bas tablete, i moze bilo koja dob? (Imam 17)
2015 03 06
Da kažu da B vitamin potiče apetit, ja isto osjetim da sam malo vise gladna [:hihot] ... Iako kažu da su ove Solgar tablete dobivene od integralnih žitarica pa da valjda ne bi trebale otvarati toliko apetit ali mislim da ipak jesu [:smije] ... Estetsku mislim da se ne bi trebala savjetovati s liječnikom jer ovo nisu bas neke tablete, samo dodatak prehrani ali za svaki slučaj možeš pitat. Ja sam ih platila 130 kn u ljekarni [:smijesi]
2015 03 06