Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Zasto nije sve kao prije? :(((

Clanica krpica sam od 2012. kad je frendica iz razreda pricala kak si poboljno obnovi svu garderobu. I sad mene zanima di su nestali ti dani da si rabljene traperice mogla kupit za 50kn, a ne po 200? To nabijanje cijena mi je presmjesno vise -.-' I stranica slano steka, uvijek neke izmjene ali i dalje bez brisanja profila starijih od godinu dana koji vise nisu u funkciji, micanje krivo taganih artiklica ( malo prije upisem bershka traperice i izbavi mi NIKE TENISICE!!!! [:frustriran] ). I cemu otvaranje novih profila ak ne mislite prodavat/mjenjat? Ocito smo mi sve koje se drzimo pravila zadnje glupace koje pokusavaju ustedjet/prodat/zamjenit! -.- Stvaro me vise ljute takve situacije da svako malo iskoci krivo tagan artikl, profil koji je aktivan zadnji put bio prije dvije godine, orasi, regali, masazeri, psi/macke, mobiteli, naljepnice, reklamiranje na forumu i onda cudenje 'kak sam ja sad blokirana kad se prije moglo reklamirat i nema nikakvog upozorenja [:sokiran] ' E pa pravila su tu da se ne krse! Pravila su za sve i ak se ne pridrzavas lijepo ti slijedi izgon sa krpica.
2015 03 07
Dok se ne budu postivala pravila,od postavljanja oglasa i artikala,pa do reklamiranja,bit ce tako,jer neke nisu svjesne da sve ide od- nas...inace,za vecinu su adminke krive,njih dvije na nas koliko...ali te iste krivo postavljaju oglase,jer,boze moj,moze ona pa cu i ja...i tako unedogled... Mene to vise nis ne tangira,jer vidim kakve su korisnice.Sto mi smeta,preskocim,i bok.
2015 03 07
Istina je da ima svačega jer se populacija krpica jako povećala, ali i dalje se može naći ok cura i povoljnih krpica.
2015 03 07
Tak se nisam ni ja do danas obazirala ali bas me pocinju zivcirat te pametnice
2015 03 07
kako nema jeftinijih stvari? nađe se uvijek nešto..
2015 03 07
ribice,vjeruj mi,ne vrijedi se zivcirati,samo zaobidji.
2015 03 07
Cure moje drage idem ja prije tražit fen za kosu a ono svega zivoga mi izbacilo pod preparate za kosu,od tenisca,naočala,kuće za mačku a najmanje toga sto sam trazila [:hihot]
2015 03 07
[:tuzan] danas natuku cijene da je to koma... i kazu moze popust kad ih pitas popust istekao [:frustriran]
2015 03 07
Pronašla sam cool torbu za 2800kn, jaknu za 4500 i šuze za 950, evo idem tv, laptop i mobitel možda bude za nešto [:smije] [:smije] [:smije]
2015 03 07
Nikolet00 [:smije] [:smije] [:smije] možda ostane i za neku kozmetićku torbicu [:smije] [:smije] [:smije] 500kn od gušterove kože [:smije] [:smije] tko zna što će još izmisliti..... nažalost istina a neke su si umislile da je to ipak "njihov privatni dučančić" znate ono kad face s setrade kupuju .. oni uđu butiq se zatvara i sve je prilagođeno samo njima tako valjda i tu cure u cijenu uračunaju svoju "satnicu" [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 03 07
Ne kužim zašto preskočite nepravilnosti ako imate mogućnost prijavit osobu ili artikl!? Time pomažete adminkama, ne?!
2015 03 07
Meni se cini da nema kupaca. Ja sam jucer hrpu stvari stavila u Lot-ove po zbilja niskim cijenama.. ocito sam trebala stavit visoke cijene pa bi se prodalo...
2015 03 07
p.s. nije reklama [:smije] [:smije]
2015 03 07
ja još uvijek imam trapke za 50 kn [:smije] [:smije] [:smije]
2015 03 07
Pa ja imam i za 15-20-30 kn, ali te se teže prodaju nego ove za 200 [:jezik]. Ja zato ovdje više gotovo i ne kupujem. Neki dan sam kupila dječje majice u Mani za 19,90 i u Zari za 34 kn, a ovdje iste nađem za 30 kn + poštarina [:vrti] Jednostavno mi ovo nema smisla više. Možda se isplati kupiti torbicu, jaknu ili nešto od nakita, jedino to je donekle povoljnije. Ako me stvarno ispadne više od 50% povoljnije nego u trgovini rado bi kupila, ali ako je cijena samo 20-30 kn manja, onda radije kupujem uživo [:smijesi]
2015 03 07
1 2