Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

FACEBOOK I SMRT U OBITELJI

Baš me zanimaju Vaša mišljenja o stalnom visenju na faceu, objavljivanju, komentiranju, slikanju osobama kojima je umrla bliska osoba (dijete, mama, tata, suprug)??? Ja to jednostavno ne mogu shvatiti kakva je to potreba za javnim objavljivanjem svoje boli, slikanjem u suzama itd... Mislim moja bol bi bila tolika da mi ne bi palo na pamet ni otići na face a kamoli objavljivati, naslikavati se i nezz šta sve ne, vjerojatno bi se sklupčala na krevet i ne izlazila iz njega dok ne bi morala... Potpuno razumijem da svaki čovijek gubitak doživljava na drugačiji način, ali društvena mreža mi se tu nikako ne uklapa čak ni kada je u pitanju stanje šoka radi nesretnog događaja. Gledammalo prije nekoj curi je poginuo dečko, ima 7 statusa o svojoj boli, i svoju sliku u suzama sa njegovom slikom u ruci. To mi je baš to to much.
2015 03 12
užas, ja inače ne podnosim taj fejs, zato niti nemam svoj profil.
2015 03 12
a da ne pričamo o objavljivanju slika djece, to mi je skroz, skroz debilno.da su slike moje djece tako na netu gdje ih svakakvi bolesnici mogu gledati-ne, hvala.
2015 03 12
To je i meni too much. Mislim da su ti ljudi zeljni paznje i ako se stvarno slikala. sa njegovom slikom u ruci..to je stvarno bolesno po meni. Cura je ocito previse zeljna tudje paznje.
2015 03 12
Ma dobro ok,ja imam profil i imam nekoliko slika svojih klinaca, ali ono, opcija zabranjeno da nitko te slike ne može vidjeti tko mi nije prijatelj niti prihvaćam zahtjev od nekog koga ne poznam
2015 03 12
Pa je too much je ,prenemaganje po fejsu pred svima
2015 03 12
Nemam više fb. Tj.imam profil, ali za grupe i stranice koje volim pratiti, a prijatelja nemam. Protiv sam objavljivanja slika djece na fb. To me čak više smeta od toga što netko pravi budalu od sebe. Oni su nemoćni i ne mogu donositi odluke. Nije im mjesto na intrnetu. [:place]
2015 03 12
mene pomisao da svatko može u dva klika skinut sliku mojeg sina i spremit si na komp užasava, pogotovo oni moroni koji stavljaju slike gole djece. znam, možda malo brijem bezveze,ali danas stvarno više ne znaš niti tko ti je susjed. svijet je postao bolesno mjesto, ali pokvareno do stži. [:tuzan]
2015 03 12
Jezivo i jadno..
2015 03 12
Ne radi se samo o pedofiliji već o tome da i oni imaju pravo na privatnost. [:smijesi]
2015 03 12
uzaaaaaas i objavljivanje slika djece mi je uzas nikad neznas sta moze namontirati opcenito ko gdje ide sta jede s kim kafenise po meni je to bolesno
2015 03 12
Meni je isto ruzno kad netko stavlja statuse o tragedijama i slicne stvari,a sto se tice slika djece na internetu to je vec malo problem,moj mali ima 9 godina,trenira karate vec 5 godina,gotovo na svakom natjecanju osvoji medalju i uvijel su dobitnici medalja po portalima,jucer su bili na terenskoj nastavi u zupaniji,Tolusic je stavio te slike na face,tesko je u danasnje vrijeme izbjeci takve stvari...
2015 03 12
Vidiš, ja volim slike hrane. Volim kuhati i tako sam saznala za par zanimljivih mjesta i blogova. [:smijesi] Kad idem na neko putovanje obvezno se zakeljim za slastičarnice, tržnice... [:smije]
2015 03 12
i onda kad vidim da majke objavljuju duckface sa svojim kćerima od 6 godina. Halo? Gdje ti je mozak. Pogledajte profil Lucije Šalov Ona je bila u Ljubav je na selu.žOna što je puknula šamar onom liku. Kćer joj ide 1-2. razred. Ne znam ni sama Objavljuje njezine video uratke gdje dijete samo u topiću i minici pleše trbušni ples. Mala se pravo ženstveno izvija.žNije to nikakva igra. Šminka ju itd. Zgrozila sam se. Njoj je to normalno.
2015 03 12
Meni je grozno sve to, kad se slika beba u kadi, dijete u kadi, dijete kako se igra, kako jede, kako pjeva, jednostavno mi je to neshvatljivo, niti koga zanima to, niti je dijete pristalo na to; ja ne znam kako bih reagirala da sad vidim da je moja mama stavljala slike mene negdje tako javno :/ A što se tiče smrti, mislim da ti ljudi zaista treaju pažnju i žele podršku, ali to nije i nije način :/ I još mi je što se te teme tiče grozno kako se piše osobama koje su umrle na zid sve i svašta.. Meni je prije par godina poginuo prijatelj i njegov je profil pretrpan RIP porukama, voljela bih da ipak mogu vidjeti što je zadnje objavio. Plus toga ne vidim svrhu toga, nije da će on vidjeti da mu je to netko stavio na zid, mislim, debilizam i čisto privlačenje pažnje, da netko drugi vidi kako je meni stalo. :/ Uf raspisala sam se, bolna točka [:smijesi]
2015 03 12
1 2 3