Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

dajete li ljudima drugu sansu?

potaknuta hrpom negativnih iskustava koje citam na krpicama i u privatnom zivotu sto se tice prodaje, predaje, dogovora oko posla i slicno mene su ucili da treba bit dobar blabla i nekad ljudi zaista imaju neki problem pa ne mogu odrzati danu rijec, ali sve mi se cini da imati milosti na kraju znaci izvuci deblji kraj cini mi se da cu u skoroj buducnosti ama bas nikome dati drugu sansu jer ti koji ne ispostuju dogovor iz prve ne ispostuju nikoji iduci sto vi mislite? treba preci preko toga ili ignorirati u potpunosti takve osobe? [:znoji]
2015 03 21
i treću i petu .... ak to ne djeluje... onda nogu u guzicu.
2015 03 21
Ja sam prije dopuštala da se gazi po meni,ali s vremenom sam se naučila pameti [:znoji] kako na poslu tako i privatno [:sramezljiv]
2015 03 21
[:znoji] i noga u dupe je korak naprijed..
2015 03 21
mOZES ME zeznut prvi,drugi ili treci put, iza toga vise nema sanse,,,Kod mene postoje 3 sanse....Prvo prekrsio si to, druga je poticaj da se popravis i treca je da vidim jel se popravila osoba ili me. Nakon toga , prekidam odnose s tom osobom.
2015 03 21
ne dajem ni drugu sansu. mm kaze da sijecem u korijenu, no to meni nije nikakva pohvala. jednostavno, ne mogu prijeci preko takvih stvari. pokusala sam, ali nikad taj odnos vise nije isti, a imati odnos s nekom osobom iznad kojeg vise upitnici i sumnja i nije nesto sto mi treba u zivotu.
2015 03 21
Ne dajem. Najbolja odluka u zivotu.
2015 03 21
Onima koje ne poznam pruzim drugu sansu...koga poznam vise mu se ne dam zahebavati...dosta...
2015 03 21
Nazalost dajem. Koliko god to ponekad ne bih htjela, jednostavno sam takva osoba.. Ali s druge strane svakako smatram da postoje osobe koje pogrijese jednom i nikad vise i da zbilja iskoriste tu drugu sansu kako treba, no nazalost tesko je prepoznati takve ljude..
2015 03 21
Davala sto šansi... Ma ako nekome nije stalo do mene... Nije više ni meni. I to je to.
2015 03 21
Takodjer, dajem sansu, al ak me opet zeznes drugi, treci puta, prekrizeno za mene zauvijek. Inace sam zlopamtilo [:smije]
2015 03 21
Trpim dok ne puknem ali kad puknem to ti je to za vijeke vjekova [:smije] Svi dajemo nove sanse a znamo da su uzaludne i cesto samo produzujemo agoniju umisto da se risimo tih osoba
2015 03 21
Dajem osobama drugu šansu i puno više šansi.Čitav život je pun uspona i padova i ne postoje savršeni i bezgriješni.To se odnosi isključivo na osobe koje prepoznaju svoj pad i grešku i kada vidim da se zaista trude promjeniti i napravi bolje što su pokvarili,ispravljaju propuste.Ako netko greške čini svjesno and namjerno i radi loše drugima i baš ga briga za to,ne trudi se promjeniti onda im kažem što vidim i ne dajem im povjerenje.Eventualno se za njih mogu pomolit.Ako se to sve odnosi na prodaju na MK prevarit me može jedna te ista osoba koju nepoznajem i ne vidim očima samo jednom.
2015 03 21
Uvijek treba dati čovjeku drugu šansu ako je traži, i svatko tko radi drugačije mislim da griješi..A nitko nije bez grijeha, i zapitajte se koliko puta je vama samimam trebala druga šansa, pa čak i treća..
2015 03 21
Ovisi o čemu se radi, i kako i koliko te je netko zeznuo. Neke stvari su meni neoprostive, a neke pregrmiš jer svi smo ljudi i griješimo Naravno, ako vidiš da te netko s ciljem zahebava, ćao i super.
2015 03 21
1 2