Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Usluge uljepšavanja /

Imam odličnog frizera ;o))

Nakon duge potrage po Zagrebu za dobrim frizerom koji svoje usluge ne naplaćuje po abnormalnim cijenama konačno sam ga pronašla...Znači ja koja sam prošla većinu salona od skupih do jeftinih konačno sam pronašla čovjeka koji savršeno fenira,znači nakon feniranja kosa je ravna po 5 danai što je najbolje feniranje je na sve dužine 25kn [:zaljubljen] [:zaljubljen] ...o šišanju i pramenovima da ne pričam...dečko je čudo...evo ga morala sam podjeliti oduševljenje sa vama [:smijesi] ...Dečko ugrađuje i trepavice...šminka ...dolazi doma [:zaljubljen] područje Zagreba [:sramezljiv]
2015 03 24
iz vlastitog iskustva mogu potvrditi da su dečki uvijek bolji frizeri [:sramezljiv] valjda zaista vole to što rade pa se i maksimalno potrude
2015 03 24
[:smije] [:smije] Pa otkrij nam tko je taj macan....stručnjak...... [:smije] [:smije] Baš mi takav , nekakav i treba..... [:smijesi]
2015 03 24
ooo daaa...a što je super kod ovog macana je to što je uza sve i zabavan i jako drag...i ja se slažem da su dečki frizeri puno strpljiviji i pažljiviji...barem iz mog vlastitog iskustva... [:sramezljiv] [:zaljubljen] jako sam sretna da sam ga pronašla...
2015 03 24
[:smije] [:smije] A kak bi tek mi bile sretne..... [:hihot] [:hihot]
2015 03 24
Sad smo znatiželjne... i mi bi ga rado isprobale [:smije]
2015 03 24
Khm, muški frizer. [:smije] Igramo li za istu momčad? Ja imam čak dva frizeraja u Zg koji su odlični. [:zaljubljen]
2015 03 24
[:zaljubljen] [:zaljubljen] [:hihot] onda ćemo ga morati podjeliti...
2015 03 24
ako je dečko, dolazim [:hihot]
2015 03 24
draga Koviljko imam i ja 2 odlična grizeraja u Zg al me niti jedan nije isfenirao odlično i ošišao za 45kn nego za 150...tako da je ovaj momak ušao u moju momčad kao naručen...
2015 03 24
Otkrij nam ime misterioznog macana [:smijesi] Ja se svom pederku više ne vračam. Očerupao me ko kvočku zadnji put [:hihot] [:smije]
2015 03 24
de ti reci kolko taj ima godina [:smije]
2015 03 24
Dobro, meni je jasno da bi on vjerojatno radije frizirao dečke, ali ja bih svejedno htjela saznati tko je taj savršeni frizer? [:zaljubljen]
2015 03 24
pederku [:hihot]
2015 03 24
Andrea.....kakvo je sad to pitanje......godine ???? Bitan je alat.......i znanje... [:smije] [:smije]
2015 03 24
1 2 3 4 5