Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Insanity, jer ljeto je sve bliže :P

Pozdrav, da li je koja od Vas išla na Insanity? zanima me konkretno u Insanity klub Miramarski podvožnjak 5 Zagreb, kakva je ekipa, tempo, trener ? [:zaljubljen] #ljetoseblizi [:jezik]
2015 03 24
Jao nemoj to plaćati, nema smisla. Ja sam ga vježbala prije koje 3 godine, cijelo ljeto i iako je stvarno super previše je to mučenja a to ti vjeruj ne treba [:hihot] Radije si doma vježbaj 7 iliti seven, skini si app (ima i za android i za iphone), dakle vježbaš svaki dan 7 minuta i samo to. Za mjesec dana ćeš bit druga osoba. ja sam nakon 3 mjeseca izgledala prefantastično. Ljudi ne vjeruju da je potrebno samo toliko vremena za prave rezultate ali stvarno je. I nema preskakanja, svaki dan treba [:smije]
2015 03 24
glowfat 7 minuta samo?
2015 03 24
sve 5 al meni su draga moja koljena... tako da se na insanityu vise ne priblizavam
2015 03 24
[slika:7f1770dd-5a08-48f5-9d17-89ea9767fa0a] Glowfat da li je to ova aplikacija
2015 03 24
Nakon samo mjesec i pol [:smije] [slika:4fcaa67b-a967-4438-820f-cf03ee12cc92] Što je najbolje, skinula sam oko 8 kg u ta 3 mj, sa 65 na 57, s vremenom opet skočila na 59 (to mi je idealna) i sad sam na istoj kilaži, sad vježbam rjeđe, uglavnom pripazim šta jedem. Izbacite brašno i šećer. Ne trebaju vam nikakvi rekviziti, zid, pod i vi sami
2015 03 24
GlowFat sve si to postigla sa samo tih 7 minuta dnevno?! [:sokiran] Zar si se pridržavala i strogo nekakve prehrane dodatno uz to?
2015 03 24
predobro ...sad cemo svi prec na aplikaciju [:kesi]
2015 03 25
[:hihot] A stvarno je praktično, pustiš da virtualni trener viče na tebe :) Što se tiče prehrane, jela sam sve normalno osim brašna, šećera, voće sam smanjila, pečem na svinjskoj masti, jedem špek, pršut i suhe kobasice ali domaće, ne kupovne. Dakle nema kruha, peciva, bureka, pita, pizze, kolača, tjestenine, rižu isto rijetko. Jedem kvinoju, integralnu rižu, povrće sve i jako puno, jaja, svježi sir, kefir (radim sama), meso (sve), maslac (Veronika) . Kad se poželim čokolade kupim neku sa minimalno 80% kakaa, a navečer kad me opere grickanje onda grickam bademe, brusnice, bučine ili suncokretove sjemenke, goji bobice.. Pečem male kruščiće od zobenih posija, svježeg sira i jaja. Nemaju ugljikohidrata a odlična je zamjena za kruh uz doručak npr. da mogu mazati maslac. Vjerujte do prije godinu dana nisam mogla zamisliti da jedem nešto bez kruha, isto kao i svi manje -više :) Čak sam jela kruh uz tjesteninu i mlince [:hihot] Pijem limunadu tj malo kapnem limuna u vodu. Alkohol nikako, bar ne žestice, popijem koju čašu vina. Kavu pijem ali stavim 2 kapi stevije (ima za kupiti u Bio&Bio, košta 60 kn ali to imam bar 2 mjeseca). Zapamtite da je junk hrana najjeftinija, zato ju i svi najviše jedu. Ovo malo više košta u startu ali kada skužite koliko i kako trošite na hranu u konačnici ispadne jeftino. a zdravo. Mogla bi knjigu napisat o tome :)
2015 03 25