Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Mindfuck na tisku

Situacija je slijedeća: Korisnica od mene naruči lot. Dio lota je kod mene, dio kod mame u drugom gradu. Ja pošaljem tiskom bez problema znajući samo ime, prezime i podatke o odredišnom tisku (broj moba uvijek ostavim svoj), a moju jadnu mamu mrcvare i gnjave jer nema osobnu adresu primatelja, i sada na kraju čekam da kupilica pošalje update podataka za kupnju koja je već napola obavljena pa će mama slati sutra. Stvarno mi je glup ovaj mindfuck na tisku. Drage moje, ako pouzdano znate, molim vas da kažete koja teta na tisku radi po pravilima: ova u mojem gradu ili ova u maminom gradu? Želim znati na što se možemo pozvati ako će nas kasnije opet tako mindfuckati. Stvarno nije u redu.
2015 03 24
Ja uvijek moram sve ispuniti.
2015 03 24
uvijek moraš imati punu adresu.- to je normalno i pravilno ..ne mogu napola popunjen listić slati
2015 03 24
Prema pravilima, sve podatke moras ispuniti. Stvar je samo u tome koliko koja teta na tisku gleda kroz prste ili koliko ih šef jaši pa da moraju ili ne moraju sve točno i precizno raditi u slučaju gubitka, ovog onog..
2015 03 24
a i ako ti se paket zagubi čime bi to pravdala, napola popunjenom papiru, bez adrese
2015 03 24
Ne mozes nista bez svih podataka sto je potpuno logicno i uredu
2015 03 24
Pa logično je da ti trebaju svi podaci, kako će slati bez toga i što ako se paket slučajno izgubi?
2015 03 24
U pravilu, sve moras ispuniti, osim eventualno mail adrese. Mene nisu nikad davile oko broja telefona, onda su me zamolile da bar svoj napisem. Sad je dosla nova curka na kiosk i ona pila da sve zivo ispunim. Kuzim, nije do nje. Dvije god saljem s istog tiska. Jednom sam slala s drugog i rekla nikad vise [:kesi]
2015 03 24
Sve se mora popuniti. Živimo u takvom vremenu da kada se bilo kakav dokument, obrazac i sl. ispunjava da treba što više toga navesti, u ovom slučaju Tiska adresu i primatelja, broj telefona... Nema potrebe se ljutiti na bilo koju tetu sa Tiska ako ne primi paket, jer papirić za slanje niste dobro ispunili. Zamislite si i sami da radite na Tisku pa vam šef prigovara što niste precizni i ne poštujete pravila prilikom slanja, ne bi bilo ugodno, vjerujem. [:smijesi]
2015 03 24
Ja uvijek moram sve osim email adrese. Ako nemam njen, upišem svoj broj telefona. Meni je tako sa slanjem u pošti. Sve mora biti savršeno zapakirano u novoj koverti i u savršenoj kutiji jer ih je strah kontrole. A meni paketi stižu umotani u vreče od smeča rekla bih kao rabljene i obljepljene trakom. Strašno.
2015 03 24
moraju se sva polja ispuniti, osim email adrese koja je opcionalna...meni je to jednom teta na tisku objasnila jer je to u našem interesu (tj u interesu primatelja) ukoliko se zagubi paket ili ukoliko je krivo napisano odredišno mjesto/šifra ili se tisak premjesti na drugu lokaciju dok je paket u distribuciji...ja isto uvijek napišem svoj broj moba ako nemam od primatelja
2015 03 24
kod mene tete na tisku traže doslovno sve osim emaila, traže i broj moba, jedna mi je čak pokazala neko uputstvo koje je dobila snađem se tako što upišem svoj stari broj moba [:zaljubljen]
2015 03 30