Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Curke trebam savjet / mišljenje

Pozz cure, prvo hvala vam sto cete odvojiti par minuta za mene i moj problem [:sokiran] Dakle prica krece ovako: vec neko vrijeme radim u jednom poduzecu, i gotovo svo vrijeme mislim da se nadredenome svidam. Inace sam jako sramezljiva i povucena sto se tice bilo kakvih "ljubavnih" priča, i frajer mi treba nacrtati da je zainteresiran za mene, jer ja sve njegove migove ignoriram zbog nedostatka samopouzdanja i tješim se da je ta osoba samo ljubazna. U bilo kakvim drugim odnosima sam izrazito komunikativna osoba. Glupo je, znam, al takva sam nazalost. U čemu je moj problem sada? Čak nisam ni sama sigurna sviđa li se on meni ( ne mogu 100posto potvrditi :) ), no ne znam iz kojeg razloga previse obracam paznju na nekakve njegove postupke i treba mi vasa pomoc da definiram: umišljam li ja da je on zainteresiran za mene? Jako je drag čovjek, nije oženjen i samac je. Svaki dan provodimo odredeni broj sati zajedno obzirom da radimo u istom poduzecu. Kroz svakodnevni posao uspjeli smo mnogo razgovarati i o privatnim zivotima. Upucen je u vecinu mog privatnog zivota, kao i ja u njegov. Iako da napomenem, slobodno vrijeme ne provodimo zajedno, Cesto se nudi za svaku vrstu pomoci, kao sto je prijevoz doma, savjeti, pa cak i dostavu ljekova kad sam u bolovima. U posljednje vrijeme, kad nekakvu sitnicu krivo napravim (nikada nije za nista prigovarao) propitkuje u koga sam to zaljubljena pa sam tako nespretna? Cak kaze da ce mi ako priznam da sam zaljubljena "oprostiti sve greške na poslu". Ponekad dode ranije na posao i doceka me sa kavom i pecivom. Uvijek je vedar i nasmijan kada prica sa mnom, i uvijek dobacuje nekakve fore. Kada jedan drugi kolega nesto dobaci, odmah doskace u obranu moje strane. Cak i sada kada ovo pisem, sva sam na vagi. Nisam sigurna da li je samo osoba sa jako dobrim manirima ili ima nekakve namjere, a ne izjasnuje se do kraja zbog toga sto mi je nadreden? Umisljam li ja sve? [:place] [:vrti] HELP! [:boji]
2015 03 25
Ne umišljaš si. [:zaljubljen] Ne bi to sve radio da mu se ne sviđaš. [:kesi]
2015 03 25
Slazem se s ivannom [:smijesi] Mislim da mu se svidas
2015 03 25
Mozda se i on tebi svida,cim obracas pozornost na njegove postupke.
2015 03 25
It's getting hot in here... [:hihot] [:znoji]
2015 03 25
U tome i je donekle moj problem, bojim se da možda iz tog razloga ne preuveličavam cijelu stvar [:boji] Što se tiče svega gore napisanog, nije preuveličano, naprotiv.
2015 03 25
Pogledaj ženo koliki si post napisala [:smijesi] a da ti se ne svidja i da mu se ne svidjas? Procitaj ti jos jednom sta si napisala. Totalno ocigledno. I da,iskoristi to sto si mozda naisla na dobrog covjeka i ne ispustaj ga iz ruku,samo opusteno i sigurno! Sretno!
2015 03 25
Pristani na prijevoz doma.pa pice.i lagano.nek se razvija situacija pa ce sve iskristalizirati
2015 03 25
Slazem se s curama :) i sretno!! [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 03 25
Ja mislim da mu ti ne dopuštaš da ti konkretno kaže što osjeća Iz priloženog se vidi da se sviđate jedno drugome [:zaljubljen]
2015 03 25
Prije svega, hvala vam na odgovorima i podršci. Iskreno, nije imao priliku izjasniti se na nikakav nacin iz razloga sto sam ja jako suzdrzana, imam nekakav strah od veza, odnosno konkretno od odbijanja. Kao što sam i gore rekla takoreci cekam da mi se nacrta da bih se opustila po tom pitanju [:znoji]
2015 03 25
Prvo bi ti preporučila da prestaneš biti suzdržana jer dok si takva, teško će se nešto više dogoditi. Opusti se, tako ćeš i ti više biti svoja, a i on će vidjeti da ti je lakše prići. Slobodno mu daj neki znak da vidiš kako će reagirati pa ćeš i bolje znati na čemu si. Moraš malo riskirati, ali nije ni kraj svijeta ako te odbije. Iako sudeći po svemu napisanom, ne vjerujem da će se to dogoditi. [:zaljubljen] Ajde, samo hrabro! [:kesi] [:kesi] I sretno! [:zaljubljen]
2015 03 25
Posao i ljubav, no no [:vrti]
2015 03 25
prvo, pošto još uvijek nisi sigurna sviđa li se on tebi, moraš biti svjesna kako će eventualna veza utjecati na posao,,,,ako će ti to ugroziti posao, možda je bolje da se ne "opuštaš" i ne "prepuštaš" jer on je tvoj NADREĐENI,,,, drugo, ako ti veza s njim neće utjecati na posao, onda se malo opusti i vidi kako će se stvari razvijati same od sebe,,,ne forsiraj ništa, opusti se, budi prirodna i vidjet ćeš u kom smjeru ide vaš odnos,,,, [:smijesi]
2015 03 25
Joj kak je dragi [:zaljubljen] ...ma probaj još malo izviditi situaciju...ako nisi sigurna,pusti da on napravi prvi korak,ali i ti njemu neobavezno daj neki mig.....nema veze što je to radni kolega,život je rulet...i treba uzeti sve što ti pruža...zašto nešto propustit i poslije se kajati... [:smije]
2015 03 25
1 2 3 Sljedeći