Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

problem s prijavom ili random blok?

Večer svima, zanima me je li još kome u zadnjih par dana onemogućen pristup sajtu/forumu? Nikako se ne mogu ulogirati na svoj profil koristeći ispravan username i password. Onaj podsjetnik ničemu ne služi jer dobijem podatke koje utipkavam. isprobano u više browsera i preko mobilnog i wifija. Znam da je protiv pravila, ali napravila sam drugi profil da mogu pitati admine preko privatne poruke o čemu je riječ. Neki blok iz vedra neba ili? Ne kužim. [:tuzan]
2015 03 26
Možeš li otvoriti svoj taj stari profil preko ovoga? Tj. kada ga otvoriš piše li da si blokirana možda?
2015 03 26
koj ti je nick?
2015 03 26
Mogu, ne piše ništa i otvara ga najnormalnije. Mogu primiti i email obavijesti za nove upite. Samo se ne mogu nikako ulogirati u taj stari profil.
2015 03 26
Je li tko mogao znati tvoje podatke pa promijeniti password?
2015 03 26
Pa nije, osim ako se nisam namjerila na nekog hakera. Makar, da je mijenjan password, kad bih zatražila da mi ga ponovno pošalju mailom - stajao bi taj novi "promijenjeni", zar ne? A ja dobijem podatke koje pokušavam sama utipkati. Od vikenda ovako stoji. Nick je kao ovaj trenutni uz dodatak 45 na kraju.
2015 03 26
nezz stvarno
2015 03 26
Baš. Ne znam u čemu bi mogao biti problem, nažalost mislim da ni admini tu ne mogu puno pomoći :(
2015 03 26
Da probaš neku krpičarku u koju imaš povjerenja zamoliti da se proba preko svog računala ulogirati? Možda je neka greška kod tebe, iako ne vidim što bi moglo biti.
2015 03 26
Ma hvala vam cure svejedno [:poljubac] Probala se i prijateljica ulogirati kod sebe, ista stvar ispada. Admini imaju ovlasti oko ovakvih stvari pa mi je to valjda još jedina nada, kad (i ako) pročitaju poruku. :/
2015 03 26