Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Tisakk, eto i to je moguće

Imala sam puno suradnja putem Tiska i nikad problema, mada ovo nije problem već više mogućnost da se i to desi. Danas mi se javlja kupac o podignutom paketu, ja ukucam šifru Paket je tek u distribuciji... Kako je ona znala da će joj stići, neznam, ali eto i to je moguće. Šifra:TA08614418 [:hihot]
2015 03 26
ja sam "podigla" paket..i potpis moj je na potvrdi...a paket nisam dobila...e toliko o tisku [:frustriran]
2015 03 26
mishell@ e da, sta je bilo s tobom nakraju jesi nasla tko je preuzeo tvoj paket?
2015 03 26
harpo@ Nije mi jasno kak je jos u distribuciji,a kupac ga je preuzeo
2015 03 26
joj..muko moja i taj paket...napisala sam u temi kako je završilo...ako ti se čita drama [:znoji] ....potvrda ima moj potpis,i paket je kao podignut prošli tjedan...a ja ga ni uzela ni vidjela [:sokiran]
2015 03 26
daj mi link ,nisam jucer mogla naci temu
2015 03 26
Mislim da su cure pisale da mijenjaju nešto pa šteka pregled satusa paketa. A ova cura je očito otišla na kiosk i pitala jel stigao paket za nju ili je nešto slala pa su joj rekli da je paket stigao (naravno, ako je poznaju).
2015 03 26
Pa mene zna vec teta na kiosku i kaze mi kad dode paket, kad npr. Idem poslat ili kupit nesto na kiosk..jednom nisam htjela uopce preuzet paket jer me cura zavlacila dosta dugo, vise mi ni nije bilo do paketa, reko nek se vrati njoj..i dolazim nakon mj dana poslati nesto i ona mi vadi taj paket i kaze da ga je cuvala za.mene , da se ne vrati posiljatelju :D ona mislila da sam ja otputovala negdje pa nisam mogla preuzeti :D
2015 03 26
Traže li kod vas na tisku barem osobnu iskaznicu da potvrde da ste to vi? Ja sam danas isla po svoj paketic, i taman pitam: Je li dosao paket... nisam ni dovrsila, kaze zena, dada evo upravo, i preda mi papir da se potpisem. Gledam šta... pa kak znas da je za mene, onak ne znaš mi ime.. ali ajd kad sam rekla ime, prezime ispostavilo se da je stvarno za mene. Ali nekako mi nije uredu ni malo da ne traže neki dokument [:ljut]
2015 03 26
meni je jučer za paket pisalo da je u distribuciji prema primatelju, a zapravo je već bio na kiosku,,,,,ja imam super tetu Tisak i uvik mi javi,,,,cure, s vremena na vrijeme 10-ak kn za kavicu čuda radi [:smijesi]
2015 03 26
mene i moje teta pozna jer zivimo u malom mjestu i imamo samo jedan tisak,i uvijek da mami ili tati paket kad idu po novine,jucer mi je cak prijateljica podigla paket samo sa sifrom.
2015 03 26
Mito i korupcija nego što, ja s kavama i bombonjerama periodično hodam na Tisak [:hihot]
2015 03 26
Meni pise da je paket u dolasku na odredisno mjesto a kad pitam tetu u tisku ona kaze da nista ne dolazi na moje ime [:pospan]
2015 03 26
Ja sam s tetom na Tisku na "ti" ali svejedno uzima moju osobnu i predaje paket... Neznam kako je sve to moguće, ali evo ovo mi se prvi puta desilo bas s Tiskom, inače dosada nikad problema.
2015 03 26