Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

drage mame.,

Evo ovako..moja curka ima godinu i pola,priča dosta ,mislim za svoju dob,i sada prije mjesec dana bila je mama kod nas,i od milja joj kaže fufljavice moja mala..i od toga dana do danas ona ne prestaje vikati fufa [:place] ,skratila si je riječ..čak i kod seke na vjenčanju u crkvi [:vrti] ,svima i gdje god dođe [:place] ,ignoriram ju i sve,probala sam joj i objasniti da nije lijepo,ali ništa [:place] ,doktorica me pitala tko ju je naučio,ja htjela u zemlju propasti [:znoji] ..jel imao tko sličan problem? [:hihot]
2015 03 27
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] obožavam bebe od godinu i pol. moj je tako stalno govorio - frkati, kao motati nešto - fukati [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 03 27
mama, jesi to fukala mi je govorio. ajde, ne sekiraj se, uživaj dok možeš! [:poljubac]
2015 03 27
[:hihot] [:hihot] ja sam luda već [:vrti]
2015 03 27
[:hihot] baš fora..
2015 03 27
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:place] [:place] [:place] [:hihot] [:hihot] [:hihot] preslatko [:hihot] [:hihot]
2015 03 27
i snimi to, ja sam svoje snimala u takvim situacijama pa ćemo gledati dok budemo veliki. ovaj srednji mi je govorio kad bi se igrali - mama, jesi mutava (kao, mrtva, ako bi ja legla i zatvorila oči). [:zaljubljen] ne sekiraaaaaaj se!! [:smije]
2015 03 27
Zamislite ljude u crkvi na vjenčanju,tišina a samo ona viče fufa [:ljut]
2015 03 27
Ovo je pre urnebesno [:smije] [:smije] [:smije] [:hihot] [:place]
2015 03 27
[:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:place] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 03 27
Već je muž snimio,on umire od smijeha [:hihot] [:vrti]
2015 03 27
[:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 03 27
ne sekiraj se i uživaj [:hihot] tako je i moj svašta znao izmijenjati, znala sam se crveniti i ispričavati dok mi jednom nisu rekli ovako: onaj tko zamjeri malom djetetu nije normalan... i meni je to slatko kod djece, a vjerujem još ćeš se naslušati njihovih izvedenica [:hihot]
2015 03 27
Moj kad je imao godinu i pol kad bi vidio mene da vježbam pitao bi mama je ti je*baš,dođe muž sa posla mali poslije priča tata mama je je*ala [:hihot]
2015 03 27
Ma znam da i meni dođe i smiješno i neugodno [:place] [:hihot]
2015 03 27
1 2 3