Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tko bi vam ugodio..

Svako malo stigne mi poruka ( pomalo drska) , samo sa upitom jel to osteceno ili npr ima li mucica , u cemu je kvaka ??! Pa mislim ako sam stavila slike na kojima se ne vidi ostecenje i jos pise da je stvar nova cemu takva podpitanja. Stavim nove balerinke za 50 kn , cure mi salju upit a sigurno nisu ostecene , cemu takva cijena ?? PS : nije reklama za balerinke ,rezervirane su [:smije] samo me zanima citate li opis ispod artikla ili odmah klik na "zelim to"
2015 03 27
Vjerovatno zbog cijene koja je u opisu ... Netko prodaje samo da se riješi toga a netko da ipak zaradi koju kunu ... Ja obavezno pročitam opis [:sramezljiv]
2015 03 27
možda i zbog loših iskustava,pa pušu i na hladno...
2015 03 27
nedavno je bila tema o tome kako na slici izgleda novo i čak i piše da je novo i neoštećeno a zapravo je stanje za baciti u smeće. i zato cure pušu i na hladno. a iste te koje pošalju poderano i ofucano se obavezno uvrijede na pitanje da li je stvar ispravna i čitava, odnosno onakva kao na slici.
2015 03 27
Nazalost vise nas je kupilo nesto pod novo a doslo u takvom stanju da bolje da ne komentiram. Zato ja uvijek pitam da nebude poslje da nisam pitala
2015 03 27
HMMM, pa da, nikad ne valja, tako i ja dajem odličnu robicu i nesto skroz novo za 20-40kn i onda ta pitaja ako ima mucica?? wtf?? [:sokiran] pa valjda se zelim rijesit robice koju nikad necu nosit,ali to ne znaci da je loša ili poderana.... oki ako ne pašu niske cijene lako ih podignem [:smije] 100 ljudi 200 sisa [:smije]
2015 03 27
I ja pitam jer tako imam dokaz u inboxu ako će netko lagati. Ti oglas izbrišeš, a ja dobijem staru krpu i što onda? Možeš reći da je pisalo da ima oštećenja. [:jezik] Tko pita ne skita. [:smije]
2015 03 27
Opasne su ove krpice [:smije] Neznam, mene bi bilo sram prodavat ono sto ni sama ne bi nosila. Iznosanu ,ostecenu odjecu ne bi ni poklonila nekom
2015 03 27
Nisi stavila u naziv oglasa REZZZZZZZZZZZZZZZZZ [:smije] [:jezik]
2015 03 27
Mene je zena optuzila da sam joj podvalila laznjak calvin klein cizme jer sam ih prodala za 300kn, ocigledno sam trebala stavit za 600 pa onda ne bi mislila da su laznjak, to me bas uvrijedilo
2015 03 27
Ja uvijek pitam i dvaput, i opet ne bude kako treba..ne čudi se
2015 03 27
Uglavnom loša iskustva, zato ljudi pitaju i šta sve ovdje pročitam, ne krivim ih..
2015 03 27
ja se drzim one stare: ne stavljaj u prodaju nesto sto ni sam nebi kupio. [:smijesi]
2015 03 27
pa 50kn je oke cijena za balerinkice.. pa ne prodajes ih za 15kn da se boje da ce dobiti raspadnute..
2015 03 28