Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Vrkuta-iskustva

Drage zenske zanima me da li je koja od vas koristila caj od vrkute i da joj je pomogao pri zacecu.Naime meni jako draga osoba bezuspjesno pokusava dobiti bebicu pa me zanima ako je kome uspjelo sa prirodnim metodama. Svaki savjet i iskustvo je dobrodoslo.
2015 03 28
Kolegici je vrkuta stvarno pomogla oko menstruacije,dobivala je na vrijeme i bez ikakvoh bolova (a imala je velikih problema prije)
2015 03 28
ja isto imam dobra iskustva s vrkutom glede menstruacije..treba ju piti barem 2 tjedna prije menge i olakšava bolove [:zaljubljen] Neka žena proba kod nekih alternativaca otići..ponekad same biljke nisu potrebne
2015 03 28
Vrkuta je zakon.
2015 03 28
nisam baš sigurna jel pomaže oko začeća, ja ju pijem za menstrualne bolove i po tom pitanju mi je odlična. i to ju pijem samo taj dan kada dobijem, eventualno dan prije i vrlo brzo djeluje. što se prirodnih pripravaka za pomoć pri začeću tiče, ne znam ništa, ali pogledajte malo po forumima što žene kažu iz vlastitih iskustava.
2015 03 28