Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Avon-bavljenje time

Znam da je već bila tema,ali nisam baš čitala pa onda,zanima me koliko je teško baviti se time,isplati li se? jel vas puno košta dok platite kataloge :D
2015 03 29
ništa se ne isplati-neće nitko kupiti kad mogu jeftino doći do prave kozmetike poput naše Stelleblue
2015 03 29
Isplatilo mi se kad sam imala narudžbe po 1000 kn i više, većinom su bile po 700 kuna, ali to je bilo 2005. i par godina poslije. Olakotna okolnost je bila ta da se u to vrijeme zatvorio dm u mom gradu i curama, tetama, susjedama i bakama se isplatilo kupovati jeftine gelove za tusiranje i slične preparate iz kataloga. Skupe parfeme sam često davala po nizoj cijeni prijateljicama jer mi se isplatilo posto su bile velike narudzbe i zadovoljavajuća provizija. Već dugo ne naručujem a cure koje poznajem kazu da i nije više toliko isplativo. I sama odem u dm kad mi nesto treba, ne da mi se gnjaviti s naručivanjem i skupljanjem narudzbi i čekanjem ako bih ja naručila od nekog.
2015 03 29
Pozdrav curke, da se nadovežem, slažem se s Ruki85, inače ja sam Avonka već 14 godina, i ima nekih stvari koje i dan danas koristim, jednostavno uvijeki isti miris, tekstura i kvaliteta. A što se tiče narudzbi, jednostavno uglavnom se isplati ako imate narudzbe veće od 1000 kn, dobije se neka provizija što ustvari i nije tako loše, meni je olakotna okolnost što sam na moru, pa si cure i tete daju malo više oduška jer je sezona , pa eto počaste se, tako da se zaista može fino zaraditi, znala sam imati po 3 narudzbe u jednoj kampanji, međutim to nije tako često, tako da sve ovisi, jer puno parfumerija i drogerija je uokolo tako da..ali, ako imaš želju, jednostavno probaj, lijepo iskustvo, ja sam dosta novih ljuti upoznala tim načinom, zašto ne. [:smijesi]
2015 03 29
hvala na informacijama :D jos uvijek razmisljam da se pocnem baviti time,a jel puno kostaju katalozi,npr ako nemm koristi nekad,jel bi me puno izaslo? :D
2015 03 29
ja bi probala ne samo za par osoba,nego npr prijateljica n svoj faks ponese ja na svoj,ali moram dobro vidjet jel bi ljudi kupovali :D hvala vam na svim informacijama i sad ako se prikjucim vidjela sam ako skupim oko 300 kn dobijem parfem za kunu
2015 03 29
Vjerojatno tamo ima cura koje se već bave time pa ne očekuj previše narudzbi, a i ako nema, nek frendica na mobu ili tabletu da kolegicama da pogledaju katalog i kazu ti sto zele.
2015 03 29
a oriflame? posto se vise ljudi bavi avonom,isplati li se oriflame
2015 03 29
Ma to je sve manje više isto. Sličan sistem, slični proizvodi. Ako se želiš baviti time, probaj, ali iskreno, ne očekuj neku veliku zaradu. Ne bih da te obeshrabrim ali to je samo moje iskreno misljenje temeljeno na iskustvu, mom i od prijateljica i poznanica. Skoro sve što imaš u katalogu imaš i u dm-u, često i po manjim cijenama i manje je gnjavaze. Osim možda šminka, ne šminkam se pa ti tu ne mogu reći što i kako. Ali za sve ostalo, mislim da se ne isplati, osim ako već sad ne poznaješ veću grupu cura kojima bi mogla prodati. Znači, značajnija zarada ne, eventualno mogucnost naručivanja jeftinijih proizvoda za sebe.
2015 03 29
Hvala ti na savjetima,ma ni ne zelim ja neku zaradu :D studentica sam pa ako bi si malo zaradila super Ali možda onda bolje da ne ulazim..
2015 03 29
Prije nego odlučiš konzultiraj se s još cura koje se bave, moje informacije su dosta stare, mozda će te netko bolje savjetovati. Ne znam kakva je sad situacija na trzistu pa mozda i griješim [:smijesi]
2015 03 29
meni se konkretno ne isplati bavljenje avonom jer su mi narudžbe 500-600 kn plafon [:smije] malo ko kupuje iz kataloga kad ima toliko drogerija, iako sam ja curama i testere dijelila(i njih plaćaš), tako kad sve zbrojiš ulaganje u katalog, testere, vrećice i ostalo definitivno neisplativo
2015 03 29
Gle, s avonom nemaš šta izgubit. učlanjenje je besplatno pa vidiš, ako uspiješ utrampit kolegicama s faksa ili susjedama, frendicama..ok, ako ne, imaš često neke motivacije pa možeš za sebe dobro proći, al moraš za neki popust imat barem 300kn(15%). Mislim, ja bih ti rekla probaj, nemaš apsolutno šta izgubit. Ako neće ići, nikome ništa. Ja sam počela tako da sam naručivala sama za sebe, sestru i mamu, i na kraju se proširio krug tako da danas, nakon par godina dosta i zaradim..
2015 03 29
Hvala na motivaciji i savjetima :))
2015 03 30