Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Šta se događa???

Nije ni počeo dan,a do sada svi otvaraju rasprodaje,e sad Ivančice nam nema pa miševi kolo vode.Pitanje za admina da li onda i mi koje se držimo pravila možemo ubacit jednu reklamu besplatno bez straha od blocka ili če se netko napokon pojavit,uvest reda i otvorit novu legalnu temu rasprodaja,jer ovako više nema smisla,ako je to sada dozvoljeno onda neču ni ja biti jedina budala ovdje koja se drži pravila.Ovo sve me lagano živcira [:frustriran]
2015 03 31
slazem se [:smijesi]
2015 03 31
I ja dijelim tvoje misljenje
2015 03 31
a admin je potreban 24/7 da bi se odrastao covjek drzao reda/postivao pravila? a ok. koga zivciraju, neka opali skrinsot takvih i prijavi adminu u box. [:smijesi]
2015 03 31
ivančica trenutno nije tu,al mislim da će srediti te cure koje se reklamiraju,bez brige [:smijesi]
2015 03 31
Print screen i prijavite joj u inbox ako vas smeta
2015 03 31
Cipe, nije potreban, ali mi nije jasno od kud sad odjednom navala. Bilo je dosta dugo skroz mirno, bez reklama, bez ičega i sad odjednom ko gljive poslije kiše. [:sokiran]
2015 03 31
Meni se svida, tvoja tema o narudzbama s neta i nasih ducana.a pravila, izgleda vise nitko nigdje ne postuje, pa ne iznenaduje.don t se zivcirat!
2015 03 31
ma što vas živcira,kad bi se ja oko foruma živcirala,gdje bih završila [:kesi]
2015 03 31
kako je gitadevi jednoj napisala na temi, ne bih sad od tebe nista uzela pa sve da ti je predsmrtna zelja. toe to. a drugo, skrinsot i prijava. pa nek pjevaju borbene. [:smijesi]
2015 03 31
[:pospan] [:pospan] Jelena505 slažem se s tobom, oko čega oni vode brigu [:vrti] očito višak slobodnog vremena ili šta??? [:boji]
2015 03 31
Bluesky, pa čuj, pravila su tu da ne bude anarhija. I ako je toliko teško pratiti tih 5 pravila, onda stvarno [:pospan] Ali kad treba njamrati protiv krivih tagova, sve se nađu. Pa nećemo selektivno pratiti pravila, ovo mi se sviđa pa ću ga poštivati, ovo ne pa neću.
2015 03 31
Ni meni reklamiranja ni najmanje ne smetaju. Koga ne zanima, nek zobiđe takve teme i gotovo. Imam pametnijih stvari u životu za radit od vrebanja na forumu na nekim tamo mojim krpicama i čekanja da brže-bolje prijavim nekoga, kao i živciranja oko toga.
2015 03 31
bluesky212 super mi je kad ljudi dođu na net i onda drugima popuju o višku slobodnog vremena i neka nađu život. [:smije] Kada si došla na Krpice.hr prihvatila si i određena pravila ponašanja. To što ih nemaš potrebu poštivati govori o tebi. Kada idem k nekome na ručak isto se očekuje da poštujem neka pravila dobrog vladanja, a ne da podrigujem i prdim za stolom. Ja reklame doživljavam baš tako, kao prdace. [:jezik]
2015 03 31
Vjerujem da za razliku od nas koje se držimo pravila i smeta nas kad se drugi ne drže, Bluesky i slični nemaju viška slobodnog vremena, zato jer ga nemaju svakih par minuta otvaraju zabranjene teme, zato jer ga nemaju pišu bezobrazne postove....
2015 03 31
1 2 3