Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Avon pitanje

Krpicarke koje se bave avonom , dajete li svojim vjernim kupcima popuste? Pod vjernim mislim da osoba narucuje preko 6mj i iznos ni jedne narudzbe ispod 100kn nije bio [:smijesi]
2015 03 31
Pa i ne baš jer nemam velike narudžbe [:tuzan] ali tu i tamo ubacim koji pokloncic [:smijesi]
2015 03 31
Pitam sa uloge kupca jer sam cula da neke cure svojim vjernim kupcima daju popuste 10% na iznos [:sokiran]
2015 03 31
Meni moja daje one letke s onim proizvodima kojih vise nece biti ili onaj avon fokus..s novim ali jako snizenim proizvodima ..ili mi nekad zna dati da si narucim neki set za koji treba kupiti preko nekoliko kn da bi ga se mogli naruciti po toj cijeni.. meni to dovoljno..uvijek sam super zadovoljna...
2015 03 31
Nina87t tvoja je super onda kod moje nista [:tuzan]
2015 03 31
Ja dajem svima, ne samo vjernim kupcima, popust od 15 posto i poklone, zaradim i ja jer imam velike narudžbe, al nije mi nešto ekstra do zarade. nekako kroz realnu sliku gledam taj avon pa mogu i reći korisnicama npr. gle ovo ti je koma kvaliteta, ili ovo je super, ili kako da jeftinije kupe neku stvar jer jednu manju narudžbu za sebe pošaljem odmah na početku pa vidim i usporedim cijene taj i sljedeći katalog pa velim, ak im nije za nešto hitno a jeftinije je u sljedećem katalogu da pričekaju.neznam, ja to radim prvenstveno radi gušta, kad dobijem kutiju prepunu kozmetike sva se raznježim [:zaljubljen] [:jezik]
2015 03 31
daa ja isto tako dam fokuse, one letke da si ljudi mogu jeftinije naručiti...ili im kažem ako će biti drugi put jeftinije ili dam da naruče isto tako one setove iako nisu ispunile uvjete...drugo ne mogu jer i ovako zaradim jako malo na tome isto kao mirjana nemam zarade ali ni velike narudžbe ali obožavam kad mi dođe paketina sa kozmetikom pa ja sve to pogledam odvojim [:sramezljiv]
2015 04 01