Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Kad srce kaže proljeće, moja pluća vrište!

I tako, slavonija je prepuna raznih biljčica u cvatu, hvala Bogu na sve sam alergična da normalno ne mogu funkcionirati [:place] [:place] , gušenje, svrbež grla, stalno začepljen nos. Koma [:tuzan] I još danas kao šlag na tortu u ljekarni čujem da moram plaćati Claritine, 10 kn, ok nije ni da su mi nešto previše pomagale [:znoji] kako se vi drage moje nosite s alergijama tijekom proljeća, jer meni ponestaje ideja..Ima li kakvih alternativa? [:jezik]
2015 03 31
Moja pluća trenutno vrište od bronhitisa [:tuzan]
2015 03 31
Trebaš imunitet malo ojačati npr sa medom.. stalno prati nos heheh i vlaziti ga s nekim sprejom jer kako dišeš sve ti to ostaje u nosnicama.. jooj znam kako ti je.. a mozda i promijeniti terapiju neke druge tablete..
2015 03 31
Koristim Rinolan, dobar mi je i besplatan je [:smijesi] Najgore mi je kada cvjetaju lijeska i ambrozija, ali ako odmah ujutro popijem rinolan ok mi je
2015 03 31
Hvala na prijedlozima [:smijesi] , baš sam u žarištu pa mislim da bez tableta ipak neće ići, ali svakako mislim da treba i promijeniti terapiju, claritine stvarno već pijem dosta, vjerojatno sam već imuna na njega. Isto tako mi je 4 godine aerius bio savršen, i najednom nula bodova od njega.
2015 03 31
Piti c vitamin svaki dan u tabletama! Svako jutro 1 tableta Letizen 10 mg, ne cekati pojavu simptoma alergije, nego svako jutro nataste 1 tabl. Ne placaju se i odlicne su! Znam jer mi najuzi clanovi obitelji pate od alergija, provjereno sve sto sam napisala! [:smijesi]
2015 03 31
Ujutro i navečer rinolan ili nešto slično, u pola dana loratadin i ujutro i navečer kortići u nos. To je moja terapija kad ima najviše peluda u zraku i pomaže toliko da normalno funkcioniram. Ove godine trošim nixar, dosta je kompliciran za piti, ali zasad se pokazao super.
2015 03 31
I moja pluća vrište od bronhitisa [:place] sad sam na ventolinu i seretide [:tuzan] Meni je Claritine najefikasniji do sada...a doktorica me šalta svaki mjesec na druge...luda sam već [:ljut] Ma da su mi bile dobre i tablete za žvakanje...al ne znam kako se zovu [:tuzan]
2015 03 31
Bebač mi je 2 mj hroptao, redovite inhalacije, ventolin, nije pomagalo i nakon tjedan dana Melbrosana bronhiji potpuno čisti.
2015 04 01
Patim od alergije već nekoliko godina, pila sam Aerius (užasno mi se spavalo od njega) i Claritine, a onda mi je doktorica preporučila sprej za nos Avamys i sada koristim samo njega, bez ikakvih tableta i zbilja mi pomaže [:kesi]
2015 04 01