Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Ako kome treba....

Neznam dal ću ovime zaradit ban, ali neznam kuda da stavim. [:znoji] muž mi je danas slučajno kupio tele2 bon, a koristim tomato. neznam što ga spopalo i kako se zabunio, dođe doma, pokušavam ukucat ali ne ide i skužim da piše tele2 [:ljut] , svi u familiji koristimo tomato pa ga nemam kome utrampit, ako tko želi u zamjenu? bon je od 50kn. Ili ako ima tko saznanja da li može vratit pa uzet drugi bon, kupio na benzinskoj...hvala unaprijed [:smijesi]
2015 03 31
meni treba bon tele2 [:smijesi]
2015 03 31
hahah meni tata uzeo bon za bon bon a ja na tomato [:kesi]
2015 03 31
I ja imam sličan problem... Kupljen je TOMATO za 55 kn, a meni treba SIMPA od 55 kn. Rado bi se mjenjala. Ili ako mi tko može napraviti uslugu - da mu dam tomato broj, a on mi kupi simpu. Ponudu može u inbox. Unaprijed hvala
2015 03 31
Pa neznam stvarno kaj mu je bilo. nije da mi prvi put kupuje, a i neznam dal vidi broj na koji šalje? ah ti muški...tratinčica hvala al sve tvoje mi malo [:sramezljiv] [:hihot]
2015 03 31
Neznam, žao mi da propadne. A samo do 22.04. se može aktivirat..
2015 03 31
mirjana a jel kupio netom?
2015 03 31
Danas, mislim da prije nego je došao s posla.oko 5.na benzinskoj kad je tankao. neznam...da bar može promijenit, sutra mi ističe tarifa..
2015 03 31
pa nek ode s racunom i kaze da mu daju drugi. imas pravo na zamjenu neodgovarajuce robe. bon je isto roba
2015 03 31
Hvala na savjetu, to sam i ja pomislila, nadam se da će uspjet zamijenit.
2015 03 31