Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

i to je moguce:)

narucila san neki materijal za torbe hp ekspreson, i doslo to jutros. ja na putu pa moji doma preuzeli, pojma oni nisu imali sto i koliko. i tako ja zoven doma da vidin jel stiglo, tata da je, i da je plati samo 52 kn prvo san mislila da me zeza,jel 1.april i to,al nije [:smije] znaci paket na kojemu je naljepnica od otkupnine,pise 400 kn, i do toga postarina ono placa primatelj 52, i postar naplati samo 52. tata uopce nije gleda, da je solde i gotovo, i sad se svi skupa cudimo kako je to uspi. em ta naljepnica, em oni papir od hp ekspresa di pise da je otkupnina. normalno da san odma javila ovima di san uzela,al eto neko mozda i nebi, a nisu mali soldi u pitanju [:hihot]
2015 04 01
o bože hahahah [:smijesi]
2015 04 01
bolje nego da je bilo obrnuto, da si trebala platit 52 a naplaćeno 400.. trebalo bi organizirat seminare o pružanju i korištenju poštanskih usluga, kako za djelatnike tako i za građanstvo jer sam primjetila da se dosta ljudi nezna služit poštom [:smijesi]
2015 04 01
Bas to, mislim da bi vecina sutila, al sjetili bi se oni i sami za dan dva.
2015 04 01
moguce, mojoj sestricni se isto desilo, platila je sam postarinu, za naocale od 300 kn. greska u posti, nebi im se smjelo to dogadat, ili greska kod posiljatelja. mozda je doslo do nesporazuma kod slanja. zato ja 5 puta pitam dal je navedena otkupnina kad nesto saljem, pogotovo mobitel ili nesto sto mi je velike vrijednosti.
2015 04 01
greške se događaju, baš lijepo od tebe da si ih nazvala, jer inače bi najvjerojatnije jadni poštar morao iz svog džepa namiriti manjak, ako ne bi skontali gdje je [:smijesi]
2015 04 01
pa da,postar bi to mora platit jer bi oni primjetili da in nikako ne dolaze novci:) a svasta stvarno, jos ono na papir moras potpisat da si preuze, i tamo pise i otkupnina i postarina, al kako mi stalno nesto dolazi vise mi i nedaju za potpisat nego samo oni zasrabaju, vjerojatno bi tad i postar primjeti da nesto ne stima :) stvarno nisan mislila da se ovo moze dogodit,haha, obrnuto jos jos :)
2015 04 01
Niste dobro shvatile. Kada šalješ hp expressom to ti znači kolika je vrijednost unutra. I kada npr šalješ rodbini paket moraš navesti iznos koliko taj paket vrijedi, u slučaju gubitka da ti nadoknade novac. Nebi se oni zeznuli ni za kunu, vjeruj mi. He he
2015 04 01
ne ne, bas je otkupnina, milijun posto:) zeznuli su se :D
2015 04 02