Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

kako??????

bok svima, evo čitala sam tu malo po forumu i dosta cura piše kako im je dosta dobra prodaja. ja jesam relativno nova al uspjela sam prodat dva artikla samo [:tuzan] dal stvarno to tolko ovisi o tome ako si nov? s tim da što se cijena tiče imam samo jedan proizvod iznad 100kn i kod većine je poštarina uključena u cijenu, a spremna sam i na dogovor. eto ako netko ima kakav savjet kako da se to malo pokrene bila bih zahvalna [:smijesi] [:smijesi] [:zaljubljen]
2015 04 02
A to ti sve varira. Ja sam isto dosta jeftina pa nekad me nece nikako a nekad krene [:smije]
2015 04 02
Ma to ti sve ovisi. Ja sam 'profitirala' kad sam krenula sa zamjenama [:zaljubljen]
2015 04 02
nadam se da će i mene onda jednom krenut [:smijesi] ja sam isto za zamjene, al do sad nisam baš imala neku ponudu za zamjenit [:hihot] [:hihot]
2015 04 02
Ne znam odgovor na to pitanje [:smije] Ali torbice su ti baš fora [:zaljubljen]
2015 04 02
Imam isti problem, prodala sam samo jednu stvar iako sam stavila sve niske cijene za kvalitetnu i novu odjeću, mislila sam kako će krenuti prodaja ako stavim niske cijene... A što se zamjena tiče, tu se mogu pohvaliti da imam sreće [:kesi] barem nešto [:kesi]
2015 04 02
hvala [:zaljubljen] [:zaljubljen] makar mi ih je žao po 100kn prodavat jer se stvarno namučim oko toga al više jednostavno ne daju hihi [:hihot]
2015 04 02
dalia993 blago tebi :P ja sam isto tako mislila sad će to krenut kad ono nikad ništa hahah [:smije]
2015 04 02
A ovisi kako kada, nekad mi stvar stoji 2mj i onda ponovo stavim s istim slikala i odmah se jave cure i to 3-4 a stoji vec tu kolko i nista. Nezz ja kak to ide [:sokiran] al rijetko prodam sta vise su mi upiti za zamjene al i to ne nadem cesto [:vrti] [:sramezljiv]
2015 04 02
a nije sada da sam zamijenila pola ormara, ali sam neke super stvarčice dobila, pafreme, haljinice i tako, vrijedi pitati, neke korisnice stvarno znaju iznenaditi. A opet, i da prodam stvari, novac bih spiskala na gluposti, ovako sigurno dobijem odjeću ili nešto drugo što mi treba, tako da i zamjene imaju svoje prednosti [:zaljubljen]
2015 04 02
Nekad se dogodi da čekaš mjesecima na upit a ima dana kad imaš par upita zaredom bilo za zamjenu ili prodaju , sve ovisi, također ti je bitno da si malo aktivnija na forumu, ili da se oglasiš na temama o prodaji, zamjeni itd... [:smijesi]
2015 04 02
Pa evo ja sam vec dosta dugo tu a opet imam hrpetinu robe po 10 kuna pa nadalje a i dalje mi stoji u prodaji. Nema ti to bas neke veze sa cijenom. A da ne pricam o tome da uvijek i spustim cijenu i ukljucim postarinu i svasta nesto. Iako nekad prije prodam nesto sto mi je skuplje nego ove jeftinije stvari. Svakome je pocetak najtezi. Krenit ce i tebi. [:smijesi]
2015 04 02
a što se toga tiče definitivno je bolje zamjenit ali bilo bi dobro da se ponekad i proda.. [:smijesi]
2015 04 02
Ma sve posud je isto .nikud nikam. Imala sam par super zamjena fakat i jako me to veseli. Tim vise sto sam mijenjala svoju robu za nesto za bebaca i ono odusevljena koliko lijepih stari dobila
2015 04 02
budi strpljiva. [:smijesi] veliki pozdrav
2015 04 02
1 2 3