Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

U isčekivanju Godota

Priče ide ovako. Zavoljelo se dvoje mladih. Ona jedinica "umajke"(molim to tako pročitati uz nježnim humming "ne klepeći nanulama..."), on naočit, stamen, blago dlakavijeh ramena. Ljubav cvaše. Ona upade ko šljiva u sevdah, a on se oduze kao od ponajbolje, dvaput prepečene šljivovice. No, zlo nije spavalo. Susjeda Savka, namćora i napržica, ljubomorna što mladi Pantelija nije oženio njenu kći, odluči baciti urok na lijepu Stanojku, sakrivši u kući mladog para kleto konzumovo jaje. Smućena urokom, bez kontrole nad svojim djelima, Stanojka popusti pred navaljivanjima vodoinstalatera Jože, skuhavši mu 3-put prokuhanu jaku kavu i zagledavši se u njegov bogat solo brk. Taman negdje u to vrijeme, s posla stiže stameni drvosječa Pantelija i zateče voljenu kako upliće u Jožin brk tratinčice. Nasta lom, ršum i belaj. Momci odmjeriše snage u brzom jedenju hrenovki te Pantelija pobijedi. No, povrijeđen i okaljane časti, on naumi ostaviti Stanojku. Tužna Stanojka, dan danas , obilazi HM zavirujući u proljetnu kolekciju i sjećajući se vijorećeg brka svog mladog junaka. Ima li kakve nade za ovo dvoje? Hoće li Pantelija oprostiti Stanojki? Hoće li Joža Savki popraviti sifon?
2015 04 02
ne znam ima li za mlade nade a savka zvuči kao da joj treba itekako popraviti sifon [:smije]
2015 04 02
Savka je jedna problematična gospoja sa kronično začepljenim sifonom. [:smije]
2015 04 02
Nada umire zadnja. (Nada je prababa Stanojkina koja joj je obećala dotu - staro obiteljsko blago - srebrni češalj za brke)
2015 04 02
Hoće li to skinuti urok sa Stanojke i vratiti Panteliju ?
2015 04 02
Hoće li sunce sutra izaći? Hoće li se Jataganac rešiti vaški? Tko zna, krhko je znanje...
2015 04 02
Da, što čujem da je Jataganac pokupio neku boleštinu? [:sokiran]
2015 04 02
Ne želim o tom nesretniku. :pljuc:
2015 04 02
Mda...A što reći i čoeku koji sa štrika krade donje rublje postarijih dama. A direktor export-import preduzeća.
2015 04 02
Pustimo njega na stranu. Je li Stanojka čestita žena?
2015 04 02
Pa, bila je. A onda je na nju bačen urok. Sad od jada troši paru na proljetnu kolekciju Hennesa i Mauritza ili kako se gospoda zovu. Personalno, meni je draži Gi Laroš I ono đubre Pjer Karden.
2015 04 02
Koka, svi znaju s kim ti vunu zaprede...E moj Saša.... [:smijesi]
2015 04 02
[:place] Kukavna sam. Nego, bacam na sevdah...
2015 04 02
saša, kazes [:smije]
2015 04 02
Da nisu uroci? A sad za ozbać...Putujem sutra i strah me da se avion ne strmopizdi negdje iznad polja tulipana. Ima li kakva amajlija za obranu od urokljivog pogleda?
2015 04 02
1 2 Sljedeći