Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Alkemičar Paulo c

drage moje, sutra idem na put pa bih pročitala knjigu Alkemičar autora Paulo Coelho. Utipkala sma u google taj naziv i pdf al nailazim ugl na 49 stranica i to me strašno živcira kad se lijepo nabrijem na radnju a ono na pola završi [:place] Ima li koja od vas pdf verziju cijele knjige? [:smijesi] Unaprijed zahvaljujem
2015 04 15
Jesi li sigurna da nije cijela knjiga? U pdf-u ima manje stranica nego u tiskanom izdanju. Imam nekih knjiga za faks koje u pdf-u imaju po 100 str, a u tiskanom izdanju oko 300
2015 04 15
'I'm coming Fatima', he said. je zadnja rečenica
2015 04 15
koliko se sjecam, nema ta knjiga puno stranica.. bila sam ja objavila pdf na crowarez.org cijelu pa probaj pronaći.. nemam kod sebe više
2015 04 15
To i je zadnja rečenica [:hihot]
2015 04 15
Oprosti, Točko, pomislila sam da je to pokretačica teme napisala zadnju rečenicu koju dobija u pdf-u, a misli da nije zadnja [:sokiran]
2015 04 15
Možda je otvaračicu zbunila zadnja rečenica pa je pomislila da ima nastavak nakon nje jer, ako se izvuče tako iz konteksta, tako i izgleda. :D
2015 04 15
e da, u pravu ste. Uglavnom kada sam skidala neke knjige nakon 50 str bih skužila da nema više a nije kraj. Pa sam sada izlistala sve str (nekih 50-ak) i vidjela zadnju rečenicu koja mi se čini kao da nije kraj. Ok onda [:zaljubljen] Ako je to to onda super brzo ju pročitam Hvala vam cure na pojašnjenju [:poljubac]
2015 04 15
Mogu dobiti link za alkemičara? Samo na ćirilici sam našla 🤨
2019 05 29