Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Excel - pomoc

Ima netko tko se zna sluziti excelom? trebala bi napraviti jednu tablicu pa imam par pitanja
2015 04 16
Evo ja radim neke stvari u excelu, pa pitaj
2015 04 16
Okej, znaci trebam napraviti tablicu sa cca 5-6 stupaca, znam ja spojiti one celije i pisati u njih i to sve, ali me zanima dali mogu kad napravim jednu takvu tablicu kopirat ju i ispod napraviti identicu i isto me zanima prilikom printanja, kako ce se to printat? jel mogu tablicu ispod tablice raditi ili sam nesto skroz fulala? :'D
2015 04 16
evo skuzila sam za stranice, izbacilo mije svaku posebno! samo me onda kopiranje tablice zanima
2015 04 16
Možeš, kada Spojiš te stupce i retke u jednu veliku "kocku"...možeš to kopirati i opet ponovno pisati unutra. Možeš to napraviti sve na jednom papiru ili koristiti novi Sheet
2015 04 16
Prvo si vidi kod printanja dali ti je tablicu u okviru formata A4 papira, ako nije odna si smanji font i ćelije, tj kolone si malo smanji
2015 04 16
i imaš opciju umetni tablicu, tj insert table, i tamo možeš napravit tablicu kakvu hoćeš
2015 04 16
Aha vidi hoce sada, na poslu nije htjela, dabe glavu gubim jao
2015 04 16
mogu li naknadno smanjiti na a4? kad sve napravim
2015 04 16
možeš, budeš vidla kad završiš pa si smanjuješ po kolonama i redovima i to ti je to, ako imaš malo veći naslov onda si ga staviš u više redova da ti sve ljepo stane na A4
2015 04 16
okej, i evo jos ovo. posto imam dosta toga u istom ''stupcu'' a opet trebaju bit spojene celije al razvodojene po ''katerogijama'' postoji li neka opcija da pisem po tim kvadratici pa ih spojim ili samo mogu spojit pa tek onda pisat ako me kuzite? trebaju mi svi bit u istoj ravnini al da se crte ne vide :'D
2015 04 16