Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Gone With the Wind/Prohujalo s vihorom/Zameo ih vjetar

Ajmo fanovi i fanice ovog savrsenstvaaa (nisam ja valjda jedina [:smije] ) Knjige imam sve 3 doma (posto su kod nas u 3 knjige, iako je originalno jedna), namjeravam kupiti i eng original.. Na hrv sam knjige procitala 5 puta, a film pogledala bar 4 puta.. Veeeliki sam obozavatelj. Kako komentirate cijelu pricu, likove, radnju.. Raspišite se, trebam ostale vatrene obozavatelje [:zaljubljen] P.S. Ada ne govorim da znam imena svih glumaca, direktora, producenta, ulicu gdje je zivjela spisateljica, koje godine se rodila a kad je umrla, te milijardu fan factova [:hihot] P.S.S. Sto mislite i remakeu filma? Da ili Ne?
2015 04 17
Frankly, my dear, I don't give a damn. [:jezik] Meni žao što nisam ubola knjigice. No, ziher ću ih još negdje naći. Dugo sam misila da će mi se kćer zvati Tara. [:smije] Radi li se remake ili je to samo pitanje? [:smijesi]
2015 04 17
Konacno netko <33333333333 Imas u jednoj knjizari za 70 kn eng original [:kesi] Nacula sam neke glasine ali nis nije potvrdjeno dakle samo je pitanje:)
2015 04 17
Moja bu se zvala Scarlett ili Melanie [:smije]
2015 04 17
Ja sam pročitala sva 3 nastavka, prije više godina vidjela u videoteci da je snimljen i nastavak, nisam gledala [:jezik]
2015 04 17
Nastavak nisam gledala, ali on je snimljen po knjizi (koja je napisana 90-ih o strane jedne fanice), i to je svetogrđe po meni.. Nisam ni gledala ni citala, ali procitala sam kratki sazetak i to je SRAMOTA Gaženje i unistavanje legende..
2015 04 17
Imam sve tri knjige,a i film sam par puta pogledala [:zaljubljen]
2015 04 17
Svevremenski citat filma: "Frankly my dear, I don't give a damn" me uvijek baca na koljena [:smije]
2015 04 17
Meni su najdrazi citati u zadnjem poglavlju.. Kad ona napokon shvati da ne moze uvijek dobiti sto zeli. To mi je super napravljeno.. Cijeli zivot joj se ispunjavaju najpovrsnije zelje a na kraju joj se ne ispuni ona najdublja, najveca, najnesebicnija i najiskrenija [:tuzan] Evo jos jedan od mojih favorita: "In spite of you and me and the world around us going to pieces, I love you. Because we’re alike. Bad lots,both of us. Selfish and shrewd."
2015 04 17
Bilo vam je prije par tjedana na Vivre on-line shopu hrpa artikala na temu filma - ukrasni jastuci sa slikama Rhetta i/ili Scarlett, sa printovima najslavnijih rečenica, slike, ukrasi, nakit te sitnice za dom... [:smijesi] Vivre zna nekada ponavljati ponude, možda bude opet.
2015 04 17
big fan! gledala bar deset puta! i thumbs down za remake [:smije]
2015 04 17
OnomaTopeja odlična ti profiluša [:smije] [slika:32cb1bfc-910b-46c7-9e03-f88f5c9c3f01]
2015 04 17
Nisam se toliko zamarala proučavanjem činjenica iz pozadine pravljenja filma, ali sam zato svaku gestu, pokret lica, svih likova i svaku rečenicu znala napamet. [:smijesi] .Obožavala sam taj film. Kao i netko tko je napisao mislila sam da bih nazvala djevojčicu Scarlett da je imam pa me ona Johansonica pretekla, tj njezini roditelji. [:hihot] [:hihot] [:hihot] Ili da imam viksu zvala bih to imanje Tarom. Gledala sam remake. Napravili su da traje 6 sati jer su valjda mislili da će to biti zgodno da to (mučenje) traje još i dulje nego original...jako je loš, neuvjerljiv, jeftilenski, i prosto- budalast. Ne može se ono ponoviti tj kopirati onakva karizma i sto dobro pogođenih sitnica nikad više.
2015 04 18
Uljeshura - drito.. Remake djeluje uzas! Ajmee, i ja znam cijeli film napamet [:smije]
2015 04 18