Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Učinkovita dijeta i vježbanje - iskustva

Ovo je tema da podijemo svoja iskustva u dijetama i načine vježbanja. Što ste sve isprobali, tj. što vam je dalo najbolje rezlutate? Pohvalite se i recite koliko se kilograma i centimetara izgubili. P.S. Koja vam je aplikacija najbolja za skidanje kila? Još nije kasno za smršaviti koju kilicu [:smije]
2015 04 18
Ovdje me nije bilo dva mjeseca danas sam se vratila za dva mjeseca skinula sam 13 kila
2015 04 18
S tim da mi je prvih devet kila otišlo u prva tri tjedna
2015 04 18
Što si sve radila? Vježbala, hodala? Manje jela?
2015 04 18
ja 6 mj idem na fitnes, na new body i ni kile dolje [:tuzan] osjete se mišići kako su se formirali ali kile ništa [:tuzan]
2015 04 18
[slika:62fa6aa5-90af-4e3a-a466-3c77652b87de] Što više mišića imaš, više kalorija sagorijevaš [:kesi] bitno je i pravilnu prehranu imati i vježbati
2015 04 18
moja dijeta,izbacila šećer u bilo kojem obliku osim u voću i to isto ne previše npr. slatkog grožđa isl.Ako baš dođe luđačka želja za slatkim jedino crna čokolada koja ima najmanje 70% kakaa,puna antioksidansa,i to ne previše,nekoliko kockica. Prepolovila porcije,jela raznoliko ali malo. Čula sam da porcija u tanjuru nesmije biti veća od našeg dlana,toliko hrane po obroku stane i u naš želudac. izbacila bjeli kruh totalno,samo šnjita i kad moram i to nekog raženog-integralnog.Početi se više kretati,kalorije se započnu trošiti tek nakon 20-25 min.brzog hodanja ili vježbanja. Ja vozim bicikl, to me spašava i malu iza u sjedalici koja što više raste i dobova na težini-oduzima moju kilažu jer moram žešće pedalirati. Kruh ne ide uz krumpir,rižu,tjesteninu jer je to bomba.
2015 04 18
Ja sam pocela vjezbati shaun t25. U prvom tjednu alphe sam. Nije mi toliko cilj smrsavjeti koliko malo se utegnuti. Pijem puno caja od persina. On je navidno jako dobar za ciscenje organizma. I eto, osjecam se puno bolje. A i citala sam dosta o t25 vjezbama, rezultati su navodno odlicni. [:zaljubljen]
2015 04 18
jaoooooo trbuh nakon poroda [:hihot] [:znoji] [:sramezljiv] zavežemo ga na mašnu iz leđa [:smije]
2015 04 18
ja sam smršavila 5 kila u 9 dana. jela sam samo ručak, neka srednja porcija. i napravila dnevno 500 trbušnjaka. ne odjednom, 10 serija od po 50, raspoređeno kroz cijeli dan.
2015 04 18
i naravno, ogromne količine vode, oko 3,5-4 litre dnevno
2015 04 18
pocela sam vjezbati pred 5 dana Jillian Michaels 30 days shred, uz to pazim na prehranu i mogu reci da vec vidim pomake! [:smijesi] uz to se i super osjecam [:kesi]
2015 04 18
Zeleni čaj ne odgovara svakoj krvnoj grupi!
2015 04 18
Hrana za dijabetičare. Jedeš pet puta na dan, ali kontroliraš ugljikohidrate, kalorije i sve to uz puno puno tjelovježbe. Nema jojo efekta dok god se tako hraniš, kile idu sporo (poveži sa jojo-om) + zdrava si!! U biti, to je prehrana koja se preporučuje svim ljudima.
2015 04 18
Nema nuspojava nikakvih, kontroliraš do koje kilaže želiš doći i nakon toga ju samo održavaš. Naglašavam, i zdrava si! [:smijesi] [:smijesi]
2015 04 18
1 2