Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Pomoć! Je li moguće postići ovo?

Zna li netko je li moguće da od ovoga: [slika:2222b6ac-af90-4605-a1e5-4344cbd17f88] dobijem ovo: [slika:fceace1a-dc98-488e-b72e-f646273f939f] Ali da ne dobijem onu žutu plavu već jednu ovako lijepu nijansu. Kosa je jednom doma bojana u pepeljasto plavu no nije se primila boja (prekratko sam držala) već sam dobila blago narančasti odsjaj, vidljiv samo pod jakim svijetlom ili na suncu.
2015 04 18
a joj, kako je to lijepo....i ja bi to [:zaljubljen]
2015 04 18
Isprike na smetnji (jer nemam odgovor na tvoje pitanje [:tuzan] ) ali ne mogu ne primijetiti da imaš mnogo ljepšu kosu nego djevojka na slici kakvu tek kaniš postići. [:hihot] [:hihot] [:hihot] Al dobro, stvar ukusa. [:zaljubljen]
2015 04 18
Bome da, jako lijepa kosa, izgleda zdrava [:smijesi]
2015 04 18
@Uljeshura hvala na komplimentu:)
2015 04 18
@AnahitS hvala također :)
2015 04 18
MateaVIP tko ti je radio pramenove ili ako si sama izvlačila reci mi molim te kojom bojom i kojom nijansom...
2015 04 18
Baš kak cure vele. Kosa ti izgleda zdravo. Ja na tvom mjestu je ne bih bojala u plavo, pogotovo ne sama doma da ju ne oštetiš. [:smijesi]
2015 04 18
Naravno da je moguće u svakom salonu ti rade ove nijanse napomeni da ne želiš žutu boju i feniranje čini svoje [:smijesi]
2015 04 18
Mislim da bi jedan dobar frizer mogao to napraviti a i oni najlakše znaju kako postići određenu boju kose. U svakom slučaju jako lijepo. Iako i tvoja kosa je divna i mislim da je prirodno nešto najljepše što može postojati. [:smijesi] [:zaljubljen]
2015 04 18
@AMALY31LEE nisu pramenovi, moja boja, kosa mi se presijava pa je tako ispalo [:zaljubljen] @Nellie92 ma ne, nisam ni mislila sama bojati:) ali eto htjela bih neku promjenu, ne bih baš farbanje jer bi onda stalno morala bojati kosu, ovo je lakše ofržavati @LJILJKANA u Zagrebu sam vidjela super salona za te nijanse, no ja sam iz Bjelovara i nisam naišla baš na salon u kojem bi mi sigurno ovakvo nešto napravili. [:tuzan]
2015 04 18
[slika:10bf7b40-bed6-4d5a-a39d-aeaeef7bc01b] to ti je klasicni ombre...moj je slican tome iako se bas dobro ne vidi na slici. [:zaljubljen] [:zaljubljen] meni je moja frizerka isto slicno napravila...krenula od moje pepeljasto smedje kose, pa sloj smedje s malo pigmenta crvene, pa svijetlije smedje i na kraju samo mislim stavila preljev preko pramenova...znaci nijansiranje kose...samo moras pazit da ti prijelazi nisu prejaki. onda ispadnes kao odrezana. pravi frizer zna sta radi. [:zaljubljen]
2015 04 18
Baš je dobra boja pepeljasta kakvu volim [:smijesi]
2015 04 18
@Daisy12345: odlično izgleda [:smijesi] . I kosa ti je [:zaljubljen]
2015 04 18
draga Matea ne znam kod kojeg si frizera do sada išla,ali definitivno nemoj dalje kod istoga..pitaš se zašto?zato jer se vidi da imaš jako lijepu i krotku kosu..a isto se vidi da imaš jako tanke vlasi,pa ti sigurno ne bih savjetovala da dozvoliš da ti opet radi ovo stanjivanje na dnu..mislim na to da izgleda kao da ti neke čudne dlake vire dolje na vrhovima..imaš predivnu i prelijepu boju,i po mom savjetu(a ja sam totalno kritična i samokritična kada je kosa u pitanju,jer sam sama do nedavno dugi niz godina imala kosu do polovine guze) imaš fantastičnu predispoziciju da se tvoj donji dio ošiša totalno na ravno..da,baš onako kako su nekada šišali..jer bi se tvoj prelijepi oblik dlaka mogao jako lijepo i kod kuće oblikovati sa samo jednom četkom..a i kada bi je sušila samo na zraku(bez feniranja) već bi mogla puno postići u pitanju volumena i oblika frizure..a što se tiče bojanja..kako je rekla jedna korisnica iznad-to je klasični ombre,svaki salon bi to trebao znati..ali možeš to sama i kod kuće,samo trebaš paziti-meni je jednom uspjelo(al mi je i brzo dosadilo) uzmi od palete-a onu boju za blajhanje i samo vrhove obojaj,nakon nekih tjedan dana ponovi postupak..a onda nakon možda dva tjedna,ovisi koliko ti brzo kosa raste,uzmeš najsvjetliju nijansu istog proizvođača i prvo staviš boju na vrhove,a onda 5 min pred kraj na cijelu kosu,i to tako da je samo prođeš jako gustim češljem..češljaš kosu(na kojoj je boja) sljedečih 5 min i onda ispereš i -VOILA...da vidiš nije nam svima potreban frizer ako znamo što želimo i kako to napraviti [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 04 18
1 2