Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Prva,druga,TRECA trudnoca!

Evo malo i teme kakve su vam bile trudnoce a pogotovo treca? Dali vam je svaki put bio laksi? Kaze ginekologica da je razmak od 8 i vise godina između jedne i druge trudnoce teska i da porod moze biti kao i prvi [:boji] !! Kako je vama bilo? Gdje ste rodile? [:zaljubljen]
2015 04 18
Ja sam imala tri carska reza i čeka me četvrti pa vam na žalost ne mogu dati nikakvu informaciju. Uživajte u trudnoćici i svu sreću ovoga svijeta vam želim [:kesi] i čestitam naravno [:poljubac] [:poljubac]
2015 04 18
čestitke [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 04 18
Hvala [:zaljubljen] ,također zelim sve najbolje [:zaljubljen] . Ja sam u 24 tjednu ali od zadnje trudnoce proslo je 9 godina. Druga je bila vrlo brza,trudovi samo pola sata [:smije]
2015 04 18
PRIPREMAM SE NA DRUGU, prva bila trajala 1 cijeli dan .... [:boji]
2015 04 18
čestitam [:kesi] ..,mislim da neću ni znati kakva je treća... [:zaljubljen]
2015 04 18
Ne mogu pomoci, ali sretno! A ja s jednim muku mucim..svaka cast! [:zaljubljen]
2015 04 18
cestitke [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 04 18
Cestitke i od mene [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 04 18
Nemora biti,meni je razlika bila skoro 10 god.pa sam treći put najlakše i najbrže rodila,tako da se netrebate brinuti,nego uzivajte,sretno i moje velike čestitke [:poljubac]
2015 04 18
Tri trudnoće, sve tri različite [:smijesi] Prvi razmak 3 god, drugi 10. Sretno!!! [:poljubac]
2015 04 18
Hvala svima na cestitkama [:zaljubljen] . U kojem ste rodilistu bile i kako ste bile zadovoljne?? Ja u Rijeci obadva puta i bilo je super pa se nadam da ce i ovaj put biti [:zaljubljen] .
2015 04 18
3 trudnoće, sve različite, 3. najteža, ali najbrži i najlakši porod (skroz prirodan, bez dripa i ostalih sranja), al 3. dijete katasrofaaaaa,,,,malac mi živce pojede,,,,evo skoro će 5 godina, a ja ga još nisam prokljuvila [:hihot] a mislila sam lako ću ja to, treće dijete, imaš sve u malom prstu, al šipak [:jezik] ,,,,,zajeban do bola [:hihot] ,,,,tako da, sretno! trebat će ti
2015 04 18
Meni prvi porod cjelu noc,drugi pola sata bola,ali stvarno neznam dal mi treci moze biti laksi [:hihot] ... Oooo trebat ce mi srece itekako [:hihot]
2015 04 18
Razmak između prve i druge mi je bio godinu i tri mjeseca,a druge i treće 4 godine.svaki porod je sve brži, ali i bolniji, ašto se tiče trudnoće, mislim da četvrtu ne bih iznosila, meni je svaka sljedeća bila nepodnošljiva tako da neću niti pričati kako sam patila taj zadnji put.ista stvar sa oporavkom nakon poroda. Poslije prvog sam,došla doma, otišla u,dućan i pekla kolače, poslije drugog, malo sam doma ležala, a,poslije trećeg sam skoro dva mjeseca bila nepokretna. E,da,čestitam. [:poljubac]
2015 04 18
1 2