Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Uplacen novac -prevara?

Uplatila sam novac curi tu 100 kuna za stikle.Ista se ne javlja vise.Javila se da je bila na putu da hocu li natrag novac.Nakon mog odgovora koji je vidila se vise ne spaja na profil i ne javlja.Sto da radim? Od uplate je proslo 30 dana,od zadnjeg javljanja 15.Mislim da sam dovoljno cekala i bila pristojna!!
2015 04 26
auuuu cure,,pa kako naletite na takve [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] Zar i ti crni sine [:znoji] [:znoji]
2015 04 26
..pa gdje ih samo nađete... [:place] [:place]
2015 04 26
pa zar ti nemaš negativnu [:sokiran]
2015 04 26
vidi nestala [:smije] [:smije] [:smije]
2015 04 26
Hahahaa jacica al si me nasmijala [:smije]
2015 04 26
meni je bolje da odem na spavanje,,,,ovo je sve ludo [:place] [:jezik]
2015 04 26
Možda ti je ta cura sto ti je ostavila negativnu s drugog profila se osvetila... Hahaha
2015 04 26
Meni isti slučaj, možda se radi o istoj korisnici..uplatila sam prije mjesec, ne javlja se 15 dana..ma koma
2015 04 26
Osvetila za sta? Pobogu cura me pitala za zamjenu za jednu haljinu koju sam cijenila cirka 80 kuna,kod nje sam nasla stikle koje su bile cirka 140 kuna.Odgovorila sam joj da mi se svidja samo to.Na to je ona odg da se njoj kod mene svidja jos jedna haljina (cirka 100) i da moze tako. Posto mi nije odovoaralo to nisam joj na poruku odgovorila,ne namjerno samo smetnula s uma. Nakon toga je poslala jos jednu poruku ako mi ne odg to da se mozemo nekako drugacije dogovoriti. Tad nisam bila 10 tak dana na profilu.Kad sam dosla vidila negativnu.Nisam se htjela natezati prosto sto se i iz negativne vidi da nisam nikome uzela novac ni nikakvu stvar u zamjenu,cak ni podatke nismo razmijenili.... Majalike Love4Fashion?
2015 04 26
Nije ta cura..al je situacija ista...Ja sam joj ostavila negativnu, budem obrisala ak se javi, ispriča i pošalje paket... [:smijesi]
2015 04 26
pa vidim da ima štikle za 40 - 50 kn i da nije prijavljivana 15 dana na profil,ali koja ti je to što ti je ostavila negativnu? [:vrti]
2015 04 26
ovu negativnu bi ti admin trebao izbrisati jer do suradnje i prijevare nije došlo [:vrti] ak je već htjela mogla ti je ostavit neutralnu [:jezik]
2015 04 26
Grozno [:ljut] [:ljut]
2015 04 26
Heii curke i mene je prevarilo,uplatila sam novac ima 10 dana,i od toga dana nista. Vidim da se uredno prijavljuje,al nista. Smijem li i gdje staviti njezino ime,da ne prevari jos koga. Hvala! [:smijesi]
2015 04 27