Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Ljubiteljice štikli :)

Da li mi možete preporučiti neke dobre uloške za salonke, cipele platforme... Dosad nisam ništa takvo koristila, ali evo sad imam jedne zgodne cipele koje su mi mrvicu veće, mrvicu neudobne pa ne znam bi li nekakav uložak pomogao osim onih standardnih savjeta da naguram maramice i sl [:smije] Da li su takvi ulošci u dm-u išta korisni i koje ste probale i po kojoj cijeni? Hvala vam na odgovorima [:poljubac]
2015 04 26
Ja isto imam jedne stikle koje su mi malo velike, onako dok sam hodala mi je noga ispadala iz njih ako kuzis, i u mulleru sam kupila od schola ja mislim, nesto sto se zaljepi iza di ti je peta i onda ti to malo smanji velicinu, i zaljepila i super je :) cijena je bila ispod 20 kn
2015 04 26
[slika:dd0e271a-e6f9-43bd-a31b-9adf0aeabfb2]
2015 04 26
Tako izgleda, i na slici mozes vidjet gdje se to zaljepi :)
2015 04 26
To što kaže ajicul, mene su isto ti za pete izvukli s jednim štiklama...A što se neudobnosti tiče, isto takvi silikonski ulošci, ali se stavljaju pod prste. Kupila sam baleine jer su mi hitno trebali, a u dmu se baš svi drugi rasprodali i moram priznati da su mi odlični! 20ak kn koštaju, ne odljepljuju se i stvarno pomažu. [:kesi]
2015 04 26
Puno hvala cure [:poljubac]
2015 04 26
Molim! :D
2015 04 26