Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Trazim curu koja je otvorila temu maloprije o depresiji

Jedna cura je maloprije bila otvorila temu o depresiji... nick je bio sara... tako nekako i slika profila pasić... daj jebemu taman da cu odgovoriti kad nema teme... zelim pomoci i molim curu da se javi ili nekog tko je zapamtio njen nick [:smijesi] [:smijesi]
2015 04 28
i ja mogu pomoći, prošla sam kroz to, nije za zezanciju, ali ima izlaza :)
2015 04 28
pa evo, ti si opet otvorila samim svojim pitanjem.. piši, čitat ćemo mi [:smijesi] vjerujem da nas ima malo više u depresiji a sigurna sam da će i ona pročitati
2015 04 28
ima nas još depresivnih [:sokiran] [:tuzan]
2015 04 28
O čemu se radi nisam u toku?
2015 04 28
O čemu se radi? [:sokiran]
2015 04 28
Ma bila je jedna cura napisala temu o depri... i iz splita je.. i ja sam isto bas sam joj se htjela javiti i nema teme vise... ja sam se izvukla iz depre al sam joj htjela pomoci.. popricati s njom.. i sad je ne mogu naci [:tuzan]
2015 04 28
Ja bi voljela znati kako ste se izvukle iz tog čemera i jada?! Vidim da i druge djevojke zanima. Osobno nisam ni sa kim popričala o tome kako se osjećam, mislim da netko tko nije stručan po pitanju toga ili i sam ne okusio depresiju, ne može shvatiti kako se depresivna osoba osjeća.
2015 04 29