Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Tragovi u pijesku!!!!!

Sanjao sam jedne noći kako šetamo morskom obalom moj Gospodin Bog i ja. Pred mojim se očima pojavi brzinom filma cijeli moj život. Za svaki dio svog života, kako mi se činilo, otkrio sam tragove stopala u pijesku. Jedan je par tragova pripadao meni, a drugi mom Gospodinu. Kad je i posljednja slika preletjela pred mojim očima, osvrnuo sam se natrag i vidio kako je u pijesku često ostajao samo jedan par tragova, dok je drugi iščeznuo. Ti su tragovi označavali ulomke moga života, meni ponajteže. To me zbunilo. Okrenuo sam se Gospodinu i upitao ga: “Kad sam ti onda davno predao sve što imam da bih te mogao slijediti, rekao si mi kako ćeš uvijek biti uza me, a sada vidim kako najdublje krize mog života prati samo jedan par tragova u pijesku. Zašto si me ostavio upravo tada, kad sam te najviše trebao?” Gospodin me uze za ruku i reče: “Drago moje dijete, nikad te nisam ostavio samog, a pogotovo sam bio uza te u vrijeme tvojih patnji i boli. Ondje gdje vidiš samo jedan par tragova u pijesku nisi bio sam, nego sam te tada nosio na svojim rukama.” [:smijesi]
2015 04 28
evo, ja koja nisam vjernica, moram priznati da je ovo vrlo inspirativno i predivno [:sramezljiv]
2015 04 28
Da li je to iż neke knjige ili.. [:sramezljiv]
2015 04 28
Predivno! <3
2015 04 28
Mislim da nije iz knjige, nasla sam na netu [:smijesi]
2015 04 28
Bluesky..predivno!! Malo cesce ovakvih stvari na krpice... [:sramezljiv]
2015 04 28
Potpisujem [:smijesi]
2015 04 28