Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

ja sam šoping kraljica! :P

Curke moje, sva sam meh pa idem svoju novu ideju podjelit s vama [:hihot] Gledala sam par puta tu Soping kraljicu i tako mi dode volja ic u soping i kupit kompletno novu garderobu, od glave do pete, a vec sad nemam kud sa svim stvarima [:sramezljiv] I tako sam odlucila rijesit se stvari koje stvarno ne nosim i pokupovat nesto novo [:zaljubljen] Nadam se uspjehu u svojoj namjeri jer cijeli dan mastam o svojim mogucim novim kolekcijama hahah [:kesi] [:hihot] ma pustite me, luda sam vise! od prijatelja koji prijatelji nisu, do veze koja ne funkcionira i decka kojeg nije briga za istu, a tako i obitelj kojoj sam smetalo, dobro da sam kolko tolko normalna [:jezik] [:hihot] kakve ste vi kad su u pitanju krpice? kupujete li cesto ili? kod mene nije toliko problem u novcu koliko u tome da mi je tesko naci nesto sto ce mi se svidjeti, a kad se to i desi - nema broja! tipicno zenski [:place] [:hihot] puno vas pozdravljam, bar sam se smijala sama sa sobom dok sam ovo pisala [:hihot] [:kesi]
2015 04 28
Super malo vjetra u leđa krpicama dobro došla, i ja sam se nasmijala , tebi sretno i [:poljubac]
2015 04 28
Ja upravo došla iz shopinga, kupila crop top i pencil suknju i baš sam si sretna, kupila sam i na krpicama ali mi veliko, pa moram dalje proslijedit, jer pleše oko mene [:place]
2015 04 28
kod mene dogovor oko cijena .Hoču u šoping a trebam se viška riješiti kupujte kod mene [:smijesi]
2015 04 28
mene izbirljivost čuva od rastrošnosti...ona mi je best friend... [:smije] [:smije] ...da nje nema vjerojatno bih kao svako tipično žensko imala ormare koji se jedva zatvaraju...kako sam ispala takva,ne znam...ali ponekad je to plus,a ponekad ludilo (jer kad trebam za neku priliku nešto...dođe mi da se ubijem...nema ništa što je po mome ukusu)... [:smije] [:smije]
2015 04 28
AndreaZagreb , link koji si objavila baca na mobilno korištenje pa je iritantan i meni osobno , negledljiv preko kompa. radije stavi link preko kompjutera
2015 04 28
svaki dan nešto novo naučim :-) u pravu si ono nije bilo gledljivo uopće :-D bruka
2015 04 28
s druge strane, prek moba je super [:smije] [:smije]
2015 04 28
[:smije] [:smije] [:smije] a moram se još malo uhodati [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] tek 3 dana pišem
2015 04 28
Romina super ti je post.
2015 04 28