Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ajmo malo širit pozitivu

Dobro jutroooooooo drage moje žene..... ustadoh na lijevu nogu, ali to nije razlog da cijeli dan skakucem samo na toj nozi...... želim vam svima lijep i produktivan dan...puno smijeha i veselja, sto manje stresa i nervoze.... zastanite na trenutak, pomirisite ruze, popijte kavu s dragom osobom, posvetite pjesmu nekome koga volite...... carpe diem, drage moje... [:poljubac] [:poljubac]
2015 04 30
Hvala, takoder i potpuno se slazem, ne mora jedna stvar ili problem, upropastiti cijeli dan! Sitne stvari cine zivot i mene sretnom! Pa i ovakva tema, da malo stanemo, razmislimo, udahnemo i nabacimo osmjeh!
2015 04 30
dobro jutrooooooooooooooo [:zaljubljen] [:poljubac] evo ja sretna, jer sutra se ne radi [:hihot] [:hihot]
2015 04 30
naravno, suncan je dan, lijepo je vani, kasnije bi valjalo i u neku setnju [:zaljubljen]
2015 04 30
hahhaha, ja jedva cekam da pocnem radit...... [:hihot] [:hihot]
2015 04 30
Postoje ljudi, moj sine, koji te ne vole, tako… Al’ nemoj da te to brine, ne može voljeti svako… Svejedno da li ih koriš, ili im daruješ cvijeće. Predaš se ili se boriš… Neki te voljeti neće… Zajedno teku vam dani. Za isti stol ćete sjesti. Ali ste svjetovi strani koji se ne mogu sresti. Neki te ne vole ljudi. I možeš brod kad im tone džinovskom snagom ga dići, opet će da te se klone! I svom će otoku ići… I zato nastavi dalje. Neodlučni su slabi… Gospod ti vjetar šalje! I možeš pružiti ruku, vaditi srce iz grudi, priznati patnje i muku… Ne osvrći se i grabi! Razapni jedra i maštaj. Pobjeđuj metar po metar. I praštaj. Praštaj im. Praštaj. Nije im naklonjen vjetar! A kada stigneš do duge i svijet kad pronađeš novi, nek’ te ne pobijede tuge. Opet ih, opet pozovi… evo pjesme,a sad jurim [:poljubac]
2015 04 30
Dobro jutro iako je jutro davno prošlo. Sad koja kavica slijedi. [:kesi]
2015 04 30
mamamirna [:poljubac] [:poljubac] [:sramezljiv]
2015 04 30
Dan ljepotice [:zaljubljen] Ja sam na nogama od pola šest [:pospan] [:hihot] Uživajte danas više nego jučer, a manje nego sutra [:zaljubljen] Mamamirna, predivno [:poljubac] [:poljubac]
2015 04 30
Dobar dan ženske, ugodan i veseli dan vam želim. [:smijesi] Noćas sam sanjala da sam na Krpicama kupila jedne cipele, dostavio mi ih neki lijepi mulat divnog osmijeha, al dok sam ih isprobavala netko mi je maznuo auto. Neodlučna sam, dal da kupim cipele ili ne? [:kesi]
2015 04 30
curke napravite ukusne kolačiće, šetnja, trening, pripremite lopte, rekete, knjige i ostale rekvizite... uživajte bez obzira na krizu, vrijeme... [:kesi]
2015 04 30
princes krafne [:zaljubljen]
2015 04 30
Dobre su princeze, ali bio bi ok i jedan fini kremasti dalmatiner [:sramezljiv] [:kesi]
2015 04 30
Mamamirna [:place] [:place] [:place] [:place] ..nadoh se bas, u trenu!! [slika:31280072-2ff3-4a52-b24c-cc88f706d160] [:smije] [:smije] [:poljubac]
2015 04 30
Bon žur [:smijesi] ! Dobila pola kilice 'illy' kavice, već vidim da ću se predozirati danas [:hihot] . Pogledala kroz prozor -kiša će - jupiiiii!, imam divne nove gumenjače na žabice i mogu gacati po lokvama sa svojom dječurlijom i živadi [:zaljubljen] ! Doduše, nemam diiiivnu kabanicu kao Ezri Zlo, ali sam vesela čim pomislim da u isto vrijeme dok ja šetam svoje čizme ona negdje šeta tu kabanicu, pa smo si u kompletu [:smijesi] . Al je lep ovaj svet, ovde potok, tamo cvet... [:zaljubljen]
2015 04 30
1 2 3 4 5 ... 16