Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Trombociti u trudnoći

Drage cure, zanima me dali se koja od vas susrela s nižim trombocitima tjekom trudnoće. Naime, oni su u samom početku trudnoće bili na samoj granici no kako trudnoća raste, oni su kroz tri mjeseca pali sa 160 na 135. Doktorica kaže da je to uobičajna pojava u trudnoći, naročito uz blagu anemiju i niži tlak. Ima li tko sa sličnim iskustvom? Jetrene vrijednosti, koagulacija i ostali nalazi su hvala Bogu u redu....
2015 04 30
meni je bas kontra, sve mi je poviseno, i koagulacija, i antitrombin.... [:sokiran]
2015 04 30
i što kažu na to? Ja sam na preventivnoj terapiji clexanom zbog urođene trombofilije pa kaže da je to još jedan čimbenik koji ih zna blago spustiti...
2015 04 30
ma nista, nisu normalni ovi kod nas u puli..... kao naaodno je to nrmalno da je u trudnoci poviseno..i taj fibrinogen i sve... ali obzirom da im nevjerujem nista..idem za tjedan dana privatno, pa da mi kazu sve tocno... [:vrti]
2015 04 30
Taarica to su sasvim ok trombociti za trudnicu osobito ako ste na terapiji, i doktorica je u pravu anemija je normalna zbog viska vode tj laicki receno krv vam je razrijeđena a i beba vam crpi malo vaseg zeljeza.
2015 04 30
A AnyMarie, nema potrebe da idete privatno bilo bi nenormalno da vam je uredan fibrinogen to je samo prirodna priprema organizma za porod. Morate malo i lijecnicima vjerovati to im je struka [:smijesi] , nemojte se brinuti
2015 04 30
Hvala bran 32 [:smijesi] ... ma jučer mi laknulo kad mi fino sve objasnila ali naravno, morala ja danas uzeti nalaz u ruke i ravno na google... Sama sebi otežavam ponekad!
2015 04 30