Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Pitanje o nagradnim igrama

Vidim da neke cure stavljaju na krpice razne nagradne igre. Samo me zanima jel se to smije, je li to protiv pravila? Već dugo planiram i ja neku nagradnu igru, međutim ne znam smijem li? Hvala svima na pomoći :-)
2015 05 01
smijes. jedino je pravilo da nagrada ne bude povezana sa linkom artikla, jer to ispada kao reklama. znaci konkretnu nagradu zalijepi kao sliku u temi.
2015 05 01
I nesmiješ tražiti npr. da se tvoji artikli stavljaju u omiljene [:smijesi]
2015 05 01
Dada, samo nemoj kao jedna doticna tu. Poklanja nesto trecoj koja se javi i onda ni a ni b .
2015 05 01
Znači evo primjer pa recite jel u redu : Napravim nagradnu igru tako da zadam neki zadatak, svi napišu odgovore,a u inbox mi pošalju podatke i odgovore da se lakše snalazim. Napišem da npr. nagradna igra traje tjedan dana, zalijepim sliku nagrade i kažem da najbolji odgovor po mojoj procjeni dobiva tu nagradu. Je li to u redu? A gdje da stavim igru? U koju kategoriju?
2015 05 01
Ja još nisam nikad napravila nagradnu igru, pa sam zato zamolila za pomoć. Bez brige koju god nagradu da stavim bit će podijeljena. No jasno je da ne mogu svi dobiti nagradu već samo jedna osoba, koju ja izaberem to je to. Nema tu ljutnje :-) To je neka mala nagrada u pitanju ali od <3 :-)
2015 05 01
po meni bi vise bilo ok, da se nesto pise u komentare, ne u inbox. da svi vide tko je sudjelovao. ti odredis do kad traje i onda zatvoris temu sa svojim postom s kojim kazes tko je pobijedio, pa tu osobu kontaktiras preko poruka za daljnji dogovor. naglasi u temi tko placa postarinu, a temu stavi u Razgovore ili Ideje. sasvim svejedno.
2015 05 01
Da, razumijem puno hvala :D
2015 05 01
daisy - kak misliš da zatvorim temu? Kak se to radi xD
2015 05 01
zatvoris temu pod navodnicima....htjela sam reci da ju zatvoris na taj nacin sto ces proglasit pobkednika. temu ostvavis onda par sati da sve cure vide koje su sudjelovale tko je pobjednica, znaci da bude transparentno, pa ju onda obrises. tako sam ja radila kod svake. [:smijesi]
2015 05 01
U redu :DD
2015 05 01
HVala svima na pomoći :D
2015 05 01
E....a sad nagradnjača!!!!! [:smije] [:smije] [:smije] Nestrpljivo čekamo!!!! [:poljubac]
2015 05 01
sanjikova 1024 samo daj i ja cu uskoro otvorit nagradnu igru, treba biti veselo, a ne samo svađe i preprike , idemo veselo. [:kesi] [:kesi]
2015 05 01
Otvorila sam nagradnu igru vezanu za majčin dan :D KAko vam se čini? [:smijesi]
2015 05 01