Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Odjeca za krstenje

Curke, trebam pomoc... [:sramezljiv] Naime, klinac mi ima krstenje krajem 5.mj (ujedno i 2.rockas)... Zanima me gdje ima za kupit odjelce za krstenje...jer vise manje kad gledam to su velicine za bebe [:tuzan] .... pa ako tko zna, prednost Sisak.. Thx....
2015 05 04
pa obucete mu odjelo za bebe od 2 godine i to je to ima krasnih odjelaca za decke kravata prsluk..........
2015 05 04
Ma jasno, i imala sam tako nesto u planu ali me zanima gdje ima za kupiti, naravno moze i u V.Gorici ili Zagrebu, ali da nije preskupo...jer i nije mi bas usputno setati po gradovima pa ako netko zna iz prve ruke da mi skrati muke... [:smijesi]
2015 05 04
ej imate preko puta interspara u sisku pokraj deichmana trgovina sa djecjim stvarima, imaju odjela za djecu i za krstenje stvari. nezz naziv trgovine frendica mi je gledala tam za svog klinca
2015 05 04
mi smo kupili hlačice i bijelu košuljicu i vesticu u Zari i bio je baš pravi frajer i mogao je to i kasnije obući još puno puta. ova sva odjelca specifična za kristitke su skupa, a nisu kasnije baš nosiva... u zari ima lijepih hlačica svečanijih i bijelu košuljicu možeš kupiti i u h&m u ima i sa mašnicom, imaš čak i sako za kupiti za tako male u H&mu i sve to iskombiniraš i super [:kesi]
2015 05 04
Slažem se s kikach91 trgovina se zove Bubamara
2015 05 04
Super...hvala Vam puno, pogledat ću....jer slažem se sa ninuli...glupo mi je sad uzimati mu odijelo, em što mi se na kraju ni ne sviđa to, a i svaka druga verzija je slađa i iskorištenija...
2015 05 04